Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az egyik kolléganőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik kolléganőm a munkahelyemen. Hogyan közeledjek felé? Hívjam randira munkaidőn kívül, vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

Nem közvetlen munkatársam, de azért szinte napi kapcsolatban állunk. Mindig illedelmesen viselkedek vele, ha lehet meg is nevettetem, imádom a mosolyát. :) Ő a húszas évei közepén jár, én a húszas évei végét taposó férfi vagyok. Gond az, hogy ebben a negyvenezres városban - ahol élünk és dolgozunk - szinte semmi esély a szórakozásra, kávézó konkrétan nincs is, csak egy-két pizzéria.


FB-n már megjelöltem és elfogadta a jelölésem, de nem ott akarom dűlőre vinni a dolgot. Adatlapjából kiderül, hogy nincs jelenleg pasija. Valahogy mégis tartok attól, hogy én lennék az, aki őt igazán érdekli. :(


2012. márc. 7. 09:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja, nekem sincs senki, nem szeretőnek akarom a feleségem mellé pl, hanem komoly szándékaim vannak vele. Nekem nagyon tetszik ez a lány és nem akarom elszúrni a dolgot!
2012. márc. 7. 09:01
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt a legmegfelelőbb alkalom, a Nő Nap. Adjál neki egy szál vörös rózsát, és egy doboz bon-bon-t. A rózsából tudni fogja, hogy közel áll a szívedhez. Ha örül, és meg is puszil az ajándékért cserébe, nyugodtan elhívhatod őt egy randira.
2012. márc. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha találkoztok, mondd neki: Szivesen találkoznék veled munkahelyen kívül is, felhívhatlak telefonon? Ha a számát nem tudod, akkor azt kérdezd meg, hogy megadná-e azt neked?

Szóból ért az ember, a nő pedig méginkább! :)))

2012. márc. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A nőnapi rózsa jó ötlet, csak a tüskét ne felett legalább az alsó részéről leszedni!
2012. márc. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

Szerintem mindenképp próbáld meg elhívni randira (ha még randira nem mered,csak úgy).Ha nincs kávézó,teljesen jó egy pizzéria is,vagy csak sétálni a parkban (remélhetőleg az azért van).

Én már sokszor tapasztaltam,a fb nem irányadó semmiben.

Szerintem ha meg akarod tudni,hogy mit érez irántad,finoman (véletlennek tűnő módon) érintsd meg a karját.Ha elhúzódik,tényleg nem biztos,hogy bejössz neki.

Talán a rózsa meg a bonbon még korai lehet.

2012. márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Tudod, házinyúl!
2012. márc. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én nem tartom rossz ötletnek kihasználni az alkalmat, hogy ajándékot adj neki. :-)Amúgy is szokás munkahelyen nőnapon felköszönteni a nőket, így nem lenne annyira fura. Az, hogy milyen fajta virágot adsz, az pedig egy jel számára.
2012. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

nőnapra mindenképp vegyél neki valami apróságot. nem muszáj rózsa, egy helyes kis csokor, és valami édesség.


egyébként a legbiztosabb mód, ha elhívod valahova. nem lesz mostanában valami kiállítás, színház a városban?

nem tudom milyen stílusú a lány, de ha arról lenne szó, akkor akár sörözni is elmennék egy sráccal ha tetszik.

2012. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hú hát köszönöm az eddigi válaszokat! :)


Nem tudom, lehet a vörös rózsa még tényleg korai lenne.


Egyébként bonyolítja a helyzetet, hogy van egy kolléganője és egy főnökasszonya is. Na most ha csak a nekem tetsző nőnek veszek valamit, a többinek meg semmit, az ciki. :D Én úgy gondoltam, hogy mind a hármójuknak veszek 1-1-1 tábla csokit és odaadom. Nincs kivételezés és így sértődés se.


Az érintésről annyit, hogy a kolléganője is nagyon csinos, viszont neki van barátja, tudom mert már láttam is. Ennek ellenére ez a nőci mindig megérint ha beszélgetünk, valamint a múltkor a vállait is masszíroztatta velem... :D Az ominózus kolléganőm kicsit szerényebbnek tűnik nekem ennél, kicsit visszahúzódóbb, vagy nem is tudom hogy mondjam. Vagy csak még nem tudott teljesen beilleszkedni és feszélyezve érzi magát.


Köszönöm még egyszer a válaszokat, várok még! A zöld kezecske mindenkinek jár!


A "házinyúlra nem lövünk" effektus nálam nem játszik!

2012. márc. 7. 09:34
 10/20 A kérdező kommentje:
Se kiállítás, se színház, de a sörözést megfontolom. :D
2012. márc. 7. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!