Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi nő barátság, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi nő barátság, ha az egyik fél többet akar. Nehéz helyzetben vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és van egy fiú barátom, aki elmondta nekem, hogy tetszem neki és már randira is hívott de elutasítottam. Csak barátként tudok rá tekinteni. Mi lenne ilyen helyzetben a helyes lépés a továbbiakban? Segítsetek nekem, nem tudom mit tegyek. Mire figyeljek oda, mit mondjak/mit ne mondjak neki? Nem akarom, hogy legyen később valami amit félreérthet. Annyira tanácstalan vagyok. :(
2012. márc. 8. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ellentétes neműek között szövődött baráti kapcsolatok átka...

Beszéld meg vele, hogy ne haragudjon, de te nem tudsz úgy ránézni, és nem szeretnél fájdalmat okozni neki, döntse el, hogy így is szeretné-e tartani veled a kapcsolatot (hogy nem lesz semmi több), vagy jobb lenne, ha megszakadna minden és elfelejthetne.

2012. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy :( Az a baj, hogy ha tartjátok a kapcsolatot, akkor ez mindig ott fog lógni a levegőben, szóval megmérgezi a baráti kapcsolatot, mert te folyton arra gondolsz, hogy nehogy félreértse, ő meg tudja, hogy nem lehet semmi...

Szerintem ez maximum úgy működhet, ha nem nagyon találkoztok, inkább csak haver szinten maradtok.

2012. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez már az 1 millió 1 százezredik kérdés ilyen...
2012. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Diavolino44 ***** válasza:

Igen beszelned kell vele! De sajna azt kell, hogy mondjam nagyon ritka hogy ferfi es no kozott baratsag legyen ugy, hogy az egyik fel nem akar tobbet a masiktol. A srac erzesei nem fognak valtozni. Ne legyen igazam...

Az ellentetes nemmel kialakitott kapcsolatokban mindig benne van a szexualitas. Nem veletlen hogy az anyak jobban kijonnek a fiukkal, az apak meg inkabb a lanyukkal.

2012. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Férfi-nő barátság nincs! Előbb-utóbb valaki részéről ilyesmi történik ...
2012. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az egészséges többség genetikailag úgy van programozva hogy az ellentétes nemű személyben keresse a párját. Szóval ez alapján nem működik férfi-nő kapcsolat. Aki azt hiszi igen, az azért hiszi mert nem lát bele a másik fejébe.


Szerintem beszéld meg vele hogy nem jön be, és vagy folytatjátok ahogy eddig vagy jegeljétek a kapcsolatot határozatlan időre.

2012. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért az is szóba jöhet, hogy adsz neki 1 esélyt. Találkoztok, meg ilyenek, ez persze nem jelent egyből csókot meg... és, ha még így is semmi akkor megmondod neki. :)
2012. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is lesz több,de legalább valamivel kárpótolhatnád :)
2012. máj. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!