Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a tesómmal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a tesómmal? Teljesen összetört

Figyelt kérdés

a tesóm most szakított a "barátnőjével". a kapcsolatról tudni kell, hogy a "barátnője" egy férjes asszony volt, aki nyílt házasságban élt (tudott a férje a kapcsolatáról) és a bátyámat 1 évig azzal hülyítette hogy elválik, aztán most tesóm rájött hogy mégsem fognak elválni, mert töretlenül szervezik a családi programokat... és ez nagyon rosszul érintette.

(engem is rosszul érintett bár számítottam rá valamelyest, mert ahogy tesóm mesélt róla és elmondta azt amit a nő mondott neki, én is tényleg azt hittem már, hogy mindjárt válni fognak, hogy tesómmal lehessen együtt...)


24 éves a bátyám, pályakezdő van egy jó munkahelye. de ez annyira padlóra vágta, hogy teljesen kész lett tőle. fél év alatt 6 kilót fogyott, és tudni kell róla hogy amúgy is sportos alkat, nem volt rajta felesleg.

rossz látni, hogy ennyire tönkretette ez a kapcsolat, és fáj érte a szívem.

azt mondja hogy soha senki ennyire nem állt közel hozzá érzelmileg, mint az a nő.


és most azt tervezi, hogy itt hagyja az itteni életét és kimegy franciaországba a légióba, vagy ha oda nem veszik fel emlegetett vmi dél amerikát is.

és már a járatokat nézegeti Párizsba, és az attól szorult össze a gyomrom, hogy már azt nézegette délután, hogy a reptértől hogyan juthat el a toborzó irodába.

fogalmam sincs mit akar csinálni.

bocsi ha értelmetlen voltam, de nemrég hagytam abba a sírást és még mindig alig látok.


sok gondolat van bennem.. a "barátnőjécskéről" meg csak én tudok, de nagyon megtépem ha miatta veszítem el a bátyámat!


nagyon ki vagyok és nem tudom mit csináljak.

hogyan beszéljek vele? nem hallgat a szép szóra. és a nő sem mondta meg neki konkrétan hogy nem akar elválni, csak hitegetné tovább, pedig ha a nő szájából is hallaná hogy nem akar válni talán könnyebben le tudná zárni magában.


sajna nem ismerem és nem tudok vele ezért beszélni.

tanácstalan vagyok.


21/l


2012. márc. 9. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyorsan mond meg a tesódnak,hogy rohadt gyorsan fejezze be a nyavalygást!!!

Én ugyanezen mentem keresztül,pontosan ezen,és már röhögök az egészen...én ennek a nőnek csak az ágyasa voltam,a hátam mögött folyamatosan találkozgatott a férjével.....teljesen kiborultam,több mint 10 kg fogytam ezért a vén p... ért röhej : D aztán jött egy másik nő aki olyan jó volt,hogy már eszembe se jutott az a másik kretén....már rá sem tudok nézni,olyan jelentéktelen,meg is érdemlik egymást a férjével....soha nem lett volna vele egy nyugodt percem,már boldog vagyok,hogy tisztán látok,de akkor frissen ez még nehéz volt az elején.....nyugi jön majd egy olyan nő akiért sokkal jobban oda lesz,ezt garantálom!!!!

2012. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

még valami!

Mond meg a tesódnak,hogy egy élere bánni fogja,hogy egy ilyen hazug élveteg nőért cseszi el az életét....ez egy ri..anc kellet a férje mellé egy ágyas is,rengeteg ilyen nő van....üzenem,hogy legyen férfi,és métósággal viselje,lesz ennél sokkal nagyobb csalódás is....

2012. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előttem kommentelőnek igaza van, egy ilyenért őrültség volna felmondania és elmenni, habár az idegen légió nem rossz, de kell tudni franciául, erről tájékoztasd, fizesd be egy nyelvtanfolyamra vagy valami, hogy túl legyen ezen, ha kiheveri rájön, hogy tök hülyeség lenne, de addig legalább lekötöd a nyelvtanulással. Ha már tud franciául akkor... gáz van.
2012. márc. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ja,és mond meg neki,hogy egy önző barom ha elmegy és itt hagy téged,aki a legjobban szereti a világon!!!!

Mond meg neki,hogy nélküle nem bírsz létezni,és majd együtt túl lesztek ezen,majd segítesz neki...

2012. márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

tegnap tesóm telefonjából kinéztem a nő számát, és felhívtam elbeszélgetni.

sírva fakadt, meg azt ismételgette, hogy a tesóm türelmetlenkedik. közben meg nem történik semmi. megpróbáltam neki higgadtan elmondani, hogy zárja le a kapcsolatot a bátyámmal, mert akkor meg tudna nyugodni (ismerem Őt annyira, hogy a konkrét dolgok elé van állítva az fel tudja dolgozni)

de azóta sem beszélt a tesómmal.


nem mondta neki, hogy hová akar menni. azóta írt a tesómnak egy levelet, leírta hogy ne tegye. de természetesen még mindig nem akar válni, és hogy most ez így kiderült mégjobban összetört a tesóm és azt mondta pihennie kell mielőtt kiutazik.

ma felmondott a munkahelyén. szerencsére kedves főnöke van, látta hogy vmi nagy gáz van, és azt mondta hogy addig szabadságra küldi, és gondolja jól át.


fogalmam sincs még mit tehetnék. én is teljesen tönkremegyek...

2012. márc. 12. 20:06
 6/6 A kérdező kommentje:
a fogalmazásért bocsi, de ilyen összeszorult gyomorral elég ha be tudom kapcsolni a gépet...
2012. márc. 12. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!