Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret?

Figyelt kérdés

170 cm és 58 kg vagyok, vékony vagyok, de a hasamnál kicsit meghíztam, a barátom minden talinál szóváteszi hogy fogyjak le, és már akkor " húzza " a száját, ha eszek...szerintem egyáltalán nem gáz, és kis hízás a lábamra férne,de arról nem tehetek,hogy a hasamra megy először, de tényleg nem gáz,max ha ülök,akkor látszódik. Igy is ismert meg...mondta hogy ha terhes lennék nem mondaná,mert tudná hogy elmúlik, de igy...Ő mindig is a piszkavékony csajokat szerette...

Ez volt az egyik, a másik az,hogy mintha megakarna változtatni, hogy " p*csásabban" öltözködjek,hogy hordjak fekete ruhát, hordok is, csak sötét a hajam is, és igy ugy nézek ki mint aki gyászol.Szerintem semmi baj nincsen az öltözködésemmel...és akar nekem venni egy*urvás csizmát...

Mi a véleményetek?

20on évesek vagyunk.


2012. márc. 10. 17:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és állitása szerint szeret, meg azért látom rajta, de akkor nem eléggé? :/
2012. márc. 10. 17:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Furcsán mutatja ki. Egyébként túl nagy az egója, szeretné ha jól mutatnál mellette, dicsekedhetne hogy milyen jó nője van. De az is elképzelhető, hogy attól fél hogy meghízol és akkor nem fog szeretni.
2012. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen f*szkalapot zavard el a p*csába.
2012. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én ezt nem venném feltétel nélküli szeretetnek, ha minden dolgodat meg akarja változtatni... Mond meg neki ,h hogy te így érzed jól magad , ha neki ez így nem jó akkor hagyjon ..
2012. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor valaki ilyet mond, az nem szeret tiszta szívből, jól elvan veled, de nem szeret.
2012. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!