Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire vannak meg a mai világban a klasszikus férfi-női szerepek?

Figyelt kérdés

Ugy értem h a férfi tartsa el a családot(persze sztem a mai világba már a nőnek is munkaát kell vállalnia h megéljenek)

nő vezesse a háztartást stb...


2012. márc. 10. 17:58
 1/6 anonim válasza:
100%
Én úgy tapasztalom, hogy a mai háztartásokban a nők nagy része dolgozik, ám még mindig ők végzik az otthoni munkákat is
2012. márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Én is úgy gondolom, ahogy az első válaszoló. A nőknek a munkahelyükön és otthon is meg kell állniuk a helyüket.
2012. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg egyre kevésbé. Én nem akarom úgy leélni az életem, hogy otthon háztartást vezetek. A munka az szórakozás is legyen ne csak azért, hogy megéljenek. És főleg nem akarok senkitől sem függni, kiszolgatáltatott lenni. Azért mert valami rége volt, nem azt jelenti, hogy az tökéletes is.
2012. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Hát én teljesen elítélem a mai helyzetet, és szánalmasnak tartom hogy a nőknek nemcsak gyereket kell nevelni, háztartást kell vezetni főzni, hanem még 8-10-12 órában dolgozni is. Régimódi vagyok, és bárcsak visszahozhatnám azt a kort amikor még mindenkinek megvolt a maga dolga. :( Férjem van, főzök, takarítok, rendben tartom a lakást (gyermekünk még nincs) és emellett 12 h-t dolgozom. 23 évesen. gyakran a munkanap végére hulla vagyok és mire hazamegyek, házimunka... és kezdődik elölről. Nem könnyű...
2012. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Már régen nincsenek. Sőt,válás esetén mindig a nők vannak előnyben.

De pl. ma már nagyon sok nő természetesnek tartja,hogy a párkapcsolatot ő kezdeményezze,ne a fiú.

2012. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem van változás, de a "régi szokások" is jelen vannak, elég erősen. Különben nem b.sztatna folyton mindenki, amikor kijelentem, hogy felfúrtam a polcot, miközben a párom tök jó levest főzött. :/ :)
2012. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!