Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért foglalt minden nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalt minden nő?

Figyelt kérdés
A 20 - 23 éves lányok nagy része már férjnél van vagy vőlegénye van, sehol nem találok egy szabad nőt.
2012. márc. 10. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Mert olyanok, mint a nyilvános wc-k: vagy foglaltak, vagy le vannak szarva. :)
2012. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem foglalt mind, se férjem, se vőlegényem, nem is tervezem
2012. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Hát ilyen ez a világ.Résen kell lenni, mert a rámenős pasik(nem feltétlenül értékess emberek), elkapkodják előlled a nőket.Egy pasinál főleg az számit, hogy talpraesett legyen, életrevaló.A jóképüség, az értelmesség, a jóérzés, jólneveltség már nem számit szinte semmit.A lényeg a kezdeményezés, tökösség, jó duma.Mégha egy nagy gyökér egóista farok vagy akkor is ha ezek megvannak benned nyert ügyed van.Amire a csaj felébred a rózsaszin ködből, hogy milyen egóista a másik, addigra már házasok, esetleg gyerek is van és akkor lehet igyekszik elfogadni a másikat a defektjeivel együtt minthogy válljon.
2012. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hanariko ***** válasza:

3. válaszoló jó nagy hülye vagy... ilyen válaszokat inkább ne adj, ha nincs értelmes mondani valód.

Kérdező és ugyan csak 17 (mindjárt 18) vagyok, de ne hiszem hogy minden 20-23 éves férjnél lenne... próbálkozni kell.

2012. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te vagy a hülye.Nem kötelező egyetérteni velem.
2012. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Napkiraly ***** válasza:
Csak az a nő foglalt, amelyiken fekszenek
2012. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
és az is csak félig.
2012. márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hanariko ***** válasza:
xD bocsi, kicsit indulatból írtam, de ez is csak egy általánosítás, pont hogy az számít hogy jólnevelt, értelmes ember legyen az illető.
2012. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, de én is 22 vagyok és menyasszony, 6 éve foglalt.

:D

2012. márc. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze lehetsz jólnevelt, de mellette azért legyen benned egy kis rosszaság.
2012. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!