Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek hogy terhes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek hogy terhes vagyok mitcsináljak?

Figyelt kérdés
A barátommal lefeküdtem és kilyukadt az óvszer .nem akarom elmondani a szüleimnek amíg megnem tudom hogy terhes vagyok-e... De mivel ma történt a dolog nem tudom hogy a teszt hány napra rá mutatja ki az eredményt????? És elmondjam-e vagy várjak míg megcsinálom a tesztet?????segítsen valaki :/
2012. márc. 11. 15:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

72 órás tabiról hallottál már? Nem?

És te akarsz szexelni?

2012. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Vegyél be 72órás tabit. Mivel szexuális életet élsz, feltételezem felkészültél az ehhez hasonló alkalmakra.


Itt az ideje bevenni.

2012. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
de recept nélkül kaphatóó???
2012. márc. 11. 15:25
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem.

El kell menni vagy

tiniambulancia vagy

házi orvos vagy

nőgyógyászhoz. Sőt akár a nővér/asszisztens is kiadja a receptet rá, mert most minél kevesebb idő alatt veszed be, annál jobb a hatásfok.

2012. márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
jó csak hát... ma történt ez a dolog és azt olvastam hogy csak akkor mutatja ki a teszt az eredményt ha 2 hét eltelt az eset után ....tehát ha nem vagyok terhes akkor is szedhetem? vagy várjak 2 hetet a tesztre?
2012. márc. 11. 15:30
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

köhm.

72 órás... SÜRGŐSSÉGI TABLETTA!!!!!!!!!!

Vagyis, ha nem védekeztél vagy a védekezés nem volt megfelelő akkor ez a tabi az utolsó esélyed a fogantatás megakadályozására. Minél több idő telik el annál kisebb a siker reá, hogy működni fog.

2012. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
2012. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Anyám borogass! Azért 72 órás tabletta, mert 72 órán belül be kell venni. Ha megvárod a teszt eredményét, akkor max az abortusz jöhet szóba.

Holnap menj el amint tudsz háziorvoshoz és irasd fel! A szüleidnek pedig tessék szólni, nem árt ha tudják, hogy a lányuk szexuális életet él. Talán mondanának pár értelmes dolgot, mert úgy látom totál tájékozatlan vagy. Továbbá én azt sem értem, hogy hogyan lehet egy óvszert kiszakítani....

2012. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindent akkor kérek receptet... és ez a tabletta hány darab??? kb
2012. márc. 11. 15:38
 10/21 anonim ***** válasza:

1

esetelg 2 db. És olvad el a tájékoztatót mert 2 darabnál meg van, hogy melyik kell elsőnek és a kövit 12 óra után kell bevenni.


Ezek után pedig kérlek ott van az a nyomorult internet hát nézz utána, milyen a biztonságos szex.

Fiatal vagy ahhoz, hogy tönkre tedd egy gyerek életét.

2012. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!