Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiút már hónapok óta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiút már hónapok óta nem tudok elfelejteni. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
A fiú egy évvel fiatalabb nálam. Gyönyörű szép kék szeme van. Amúgy eléggé "kóbor lélek"-nek tűnik, nem vmi beszédes sztem. Néha van hogy egymás melletti terembe van óránk..olyankor mindig őt nézem, várom hátha rámnéz. De ha ez elő is fordul akkor is olyan jellegzetes "mi a fsz van" nézéssel néz rám..multkor 3másodpercig néztünk egymás szemébe *.* az is valami xD de olyan póker arccal néz...semmi mosoly...csak az a megfeszült tekintet. Néha rám se akar vagy mer nézni. Kezdeményezni én akkor se mernék ha ezen múlna az életem xD nagyon félénk lány vagyok..de nem tudom h vajon bejövök-e neki..van egy haverom aki jóba van az osztályával és multkor is odamentünk és beszélgettünk az osztálytársaival..hát ez őt nemnagyon izgatta...elvolt egy haverjával kb 5méterre... hát..egy biztos...NEM TUDOM ELFELEJTENI. 3hónapja bele vagyok már esve, 1x már megpróbáltam elfelejteni de nem sikerült.
2012. márc. 11. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Sz opd le
2012. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz valakit vagy valamit elfelejteni, annak mindenképpen oka van. Ha ez ennyire bántja a lelkedet, abba kell belenyugodnod, hogy valamikor, valamilyen körülmények között találkoztok majd és valamelyikőtök meghozza az első lépést.

Megmondani neki hogy tetszik nem szükséges mert ez nem egy lány dolga. De ha nézed őt folyamatosan, csak zavarba hozod és az soha nem jó. Inkább érd el hogy ő vegyen észre.

2012. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van facebookja? :D
2012. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!