Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Ajándékozás?! ) Fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Ajándékozás?! ) Fél éve leszünk együtt a barátommal vasárnap (márc.18)!

Figyelt kérdés

Ti mit vennétek egy 18 éves srácnak ajándékba?

Kedves dologra gondolok a (nemi élettel nincs bajunk köszönjük!)


Megköszönném mindenkinek előre a használható ötleteket!


2012. márc. 13. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

És a fél évet minek ünnepelni???? Vagy ünnepnek számít hogy ennyit kibírtatok egymás mellett?


Mi 8 (!!!!!!!!!!) éve vagyunk együtt de SOHA nem ünnepeltünk semmi évfordulót, számon se tartjuk, nem tudom napra órára percre pontosan megmondani hogy na ekkor jöttünk össze...


Ne légy már gyerekes...

2012. márc. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Őőőő, hülye kérdés:

A barátod tud róla, hogy meg akarod ünnepelni ezt a jeles alkalmat? Mert ilyet nem szokás. Nehogy pofára esés legyen a vége, hogy te majd beleszakadsz, hogy megajándékozd, neki meg eszében se lesz az egész.



Egyébként meg lehet valami személyes dolog kéne. Valami kis egyszerű, de frappáns.

Van egy ajándék ami mindíg mindekor bevállik a férfiaknál. Akár sorozatosan egymás után is.

A fehérnemű. Veszel magadnak valami ultradögös fehérneműt és abba várod őt :P Ennél jobb ajándék szerintem nem létezett, létezik és nem is fog létezni soha.



21F

2012. márc. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen valamilyen szinten ez is...hogy eddig én sem és ő sem volt híve a hosszú kapcsolatnak...Nem is így,hanem inkább úgy mondanám valamiért nem működött.

Valami aranyos apróságra gondoltam...Ami jelképes...:)

2012. márc. 13. 09:46
 4/6 A kérdező kommentje:

21/F - (nem enged választ küldeni ,ezért így írok)

Véletlenül én tudtam meg ,hogy ő tervez valamit!...Ezért gondolkodom valami apróságban !Köszönöm a válaszod!

2012. márc. 13. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem engeeeeed küldeni levelet? Fuh hát ez furcsa :/ Redszeresen szoktam levelezgetni itteni csajokkal, nem szokott gond lenni.


Na mind1, a lényeg a lényeg, azzal amit leírtam, bakot nem lősz :D Viszont szolídabb ötletem nincs :/



21F

2012. márc. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 legly ***** válasza:

1 hsz.-nak... te a f*** vagy... -.- lehet hogy neked s párodnak nem fontos, hogy ezeket megünnepeljétek, de a kérdezőnek igen... s szerintem ez egyáltalán nem gyerekes dolog! így kifejezik egymás iránt az érzésüket, hogy ennyi ideig már együtt vannak, ez idő alatt mennyi akadályon tudtak átmenni, s még mindig együtt vannak! és szerintem ez is egy nagyom szép dolog!


Üdvözlettel

Legly

2014. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!