Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora HAS tetszik FIÚK?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora HAS tetszik FIÚK?

Figyelt kérdés
Linkelhettek vagy kg is írhattok..Köszönöm szépen előre is!:D
2012. márc. 14. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha szép az arca és aranyosan néz ki akkor felőlem akármekkora lehet :P
2012. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha feszes a bőr a hasán, akkor nem baj ha lehet rajta fogást találni. Zsírpárna ne legyen. :D Amúgy mi az, hogy mekkora?
2012. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tárgyragot nem ismerjük?


Csak hogy összezavarjam a szuper statisztikád: én odavagyok a szépen, nagy kockákkal díszített szép női hasakért...

2012. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Három kilós 25 centis. Na most tényleg, milyen választ vársz? Én a lapos, feszes hasat szeretem (de ne legyen kockás!)
2012. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az tetszik,ha lapos,feszes bőrű,és van rajta kis izom(de nem túlgyúrt)..sorry
2012. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyet, vagy akár még nagyobbat is!

[link]

2012. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

14:57 abszolút tökéletes has és alakú csaj, van mit fogni, széles csípő, nagy mellek, kicsi has, azt is jó fogni:)

Imádom az ilyen nőket, egyből merevedésem lesz ha ilyen alakú nőt látok, tökéletes, ez a has maximálisan jó, nem szeretem a soványakat.

21f

2012. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kis has feszes bőr....nem narancs bőr
2012. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!