Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uramsiten MIÉRT VAN EZ AZ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uramsiten MIÉRT VAN EZ AZ ÁLTALÁNOSÍTÁS?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy ha x megcsalja y-t akkor ha férfi csalt meg valakit akkor h minden férfi hülye stb és h miért van hogy miért ez a típus miért az a típus tetszik neked amannak stb? KRVára elegem van már ebböl. Egyszerű: Az a nő aki elhiszi ezeket az hülye és akkor magára nézhet h miért hitte el és utánan magyaráznak h a férfiak hülyék... A mási kkedvencem hogy miért tetszi kez a stílus ennek meg annak, ez is egyszerű: nem mindenkinek ez tetszik!!!!

2012. márc. 14. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert sajt.
2012. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tejóisten.
2012. márc. 14. 19:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg helyesen és kulturáltan írni..És szerintem a mondatalkotással is vannak problémáid.
2012. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem helyesírás dogát csináltam, bocs :(
2012. márc. 14. 19:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Az általánosításnak is több módja van.n.

Az üldözendő az, amikor valaki azt írja konkrétan, hogy az összes xyz hülye, kivétel nélkül.

Ha valaki feltesz egy kérdést, hogy fiúk, ti miért csináljatok ezt? Ez még annyira nem súlyos, mert ráfogható, hogy egy bizonyos csoportra gondol és azoknak célozza a kérdést.

Meg az ilyen mondatokkal is ki lehet menekülni az általánosításból, hogy pl eddig én csak ilyennel találkoztam, de tesz rá valami utalást, hogy vannak másfajták is, vagy legalábbis reménykedik.

2012. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem helyesírás dolgozat, az biztos, viszont a szövegalkotásod olyan szinten sz.r, hogy értelmezhetetlen a kérdésed első olvasásra.

És mivel neked érdeked, leszel szíves TE alkalmazkodni HOZZÁNK, és könnyen érthető kérdést feltenni... Nehogy már még mi bogarásszunk...

2012. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát komolyan irigylem, hogy neked van időd és energiád ezen gondolkozni és magadat idegesíteni :D
2012. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6. válasz: mire fogalmaztam volna úgy hogy TE is megértsd úgy lenne 2 a!-es oldalnyi de inkább idézek tőled: TE alkalmazkodj HOZZÁM
2012. márc. 14. 19:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez sajnos így van és így is marad...


ha egy nővel szakít a pasija vagy megcsalja, akkor jön a sírás vagy a dühöngés, Éssss minden pasi egy roh@dt szemét dööög!


ha a pasit csalja meg a nő akkor meg azt mondják h minden nő egy rib@nc!


DE! Míg a pasik ezen viszonylag hamar túllépnek és hamar keresnek találnak más lányt aki az ideáljuk, addig a nők, 1000 pasit elutasítanak, mert az is csak ugyanolyan szemét f@sz :)

2012. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tényleg megtanulhatnál írni. Általános iskola második osztályba szebben fogalmaztam...


Az általánosítás nem elkerülhető. És ha valaki csalódik, szereti mindenkitől a szokásosat hallani. Hogy "meg sem érdemel téged" "minden pasi egy barom" hasonló. Hülyén hangzik de ez van.

Én erősebb vagyok ennél és nem vonok le következtetéseket egy-egy ember végett... Van olyan aki nem olyan. :D Érted. Ezzel boldogítom magam mindig.

2012. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!