Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy "soha" véget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy "soha" véget nem érő szerelemnél ( nem vagyunk együtt, de még mindig megvan köztünk) érdemes az észre hallgatni, és "taktikázni", vagy hallgassak a szívemre és cselekedjek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 09:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem létezik soha véget nem érő szerelem. bocs
2012. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ezért tettem idézőjelbe. elég hosszú volt a kapcsolatunk, de vége lett, különböző okok miatt. viszont azóta eltelt kb 3év és még mindig akármerre sodor minket az élet, mindig megvan köztünk az, hogy a nagy Ő az életünkben az nekem ő..neki meg én..
2012. márc. 15. 09:56
 3/15 anonim ***** válasza:
meg lehet, ki tudja, nekem is volt ilyen kbl ugyan ez a helyzet...ha sors úgy akarja együtt lesztek még, de én hiszek abban is, hogy több nagy Ő is van:)
2012. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

sors.. hiszek benne persze..de azért én is alakítom a sorsomat..ezért érdekelne, hogy szerelem témában mi a jobb, ész vagy szív.. :) főleg ha iilyen a szitu mint az enyém..de amúgy tudom hogy nincs rá normális válasz, mert ha én nem tudom, akkor ki tudja!? :) csak kiváncsi voltam azért...

Köszi a választ!

2012. márc. 15. 10:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Jujjjjj de nyálas duma...
2012. márc. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
mégis mi a nyálas??? mr, vagy miss romantika? :DD
2012. márc. 15. 10:16
 7/15 anonim ***** válasza:
hát én amikor belemegyek egy kapcsba akkor mindig a szívemre hallgatok, ha meg vége akkor az eszemre tök egyszerű:)
2012. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hmm.. észszerűen akkor le kéne sz*rnom, mert megbántott nem kicsit, viszont sok kérdés maradt bennem..ami fontos lenne h tisztán lássak... -.-'
2012. márc. 15. 10:18
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát már 3 éve nem is vagytok együtt, de "örökké tartó szerelem", nem spanyol sorozatban élünk... :S

Miss Romantika :P

2012. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
*ésszerű (h irhattam igy le..:D:D)
2012. márc. 15. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!