Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez természetes? 16/l

Figyelt kérdés
3 évig szerelmes voltam egy srácba, de kiszerettem belőle! Most az a helyzet, hogy még mindig megnézem a profilját facen minden nap. Meg féltékeny vagyok pár csajra akikkel jóban van, viszont már nem érzek szerelmet iránta, de valahogy szeretem csak nem tudom milyen formában... Tök fura érzés!
2012. márc. 16. 21:15
 1/8 MolotovPunk ***** válasza:

Hát ez elég érdekes szituáció :)

Akkor mégis szereted még.

Adok egy tanácsot,a facet felejtsd el :D

Mondjuk,ha annyira hiányzik,írj neki max

2012. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Osztálytársam. Felesleges írni neki
2012. márc. 16. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
A te korodban elég gyakori.Pontosan nem tudod mit is akarsz vagy érzel.
2012. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdéseket!
2012. márc. 16. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mi meg köszönjük a választ! xĐ
2012. márc. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Baz.ki tényleg! Bocsi mindenkitől! Köszi a VÁLASZOKAT
2012. márc. 17. 00:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt. Ne nézd a profilját és felejtsd el. Vagy gyere össze vele újra!
2012. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam vele együtt, csak szerelmes voltam/vagyok belé. Sajnos a kettő nem.mindig szerepel együtt :((
2012. márc. 20. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!