Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti szeretitek a model...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti szeretitek a model srácokat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sorry, hogy nem nőként válaszolok, de igen, jelenleg is egy modelsráccal járok.


22/F

2012. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

XD

Én nem vagyok oda értük.

2012. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem ismerek egyet se.
2012. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs velük problémám. A szépfiúkkal csak az a baj, hogy minden csaj rájuk mászik... És nem győzzük levakarni a riválisokat.
2012. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 e.z. válasza:
vagy a zara-s eladó szépfiúkat. ójesz. de a fene se tudja megmondani, h most meleg nem meleg, csak metro v most mi van... 1 model srác ismim van, az iszonyat bejön, azóta átment a kamera túloldalára :)nah ez a plus pont
2012. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ja, engem is néha leb.ziznak, mert ki van szedve szemöldököm, meg ápolom bőröm + szoli, de ugye ez elvárás ebben a "szakmában".


Igazából azt vártam, hogy itt elkezdik majd a casjok szidni a modelleket, miközben én tudom, hogy többnyire bejövünk a casjokank, persze a stílustól is függ, vannak elég szélsőséges stílusú modellek is.

2012. márc. 21. 18:05
 7/7 e.z. válasza:
jaja van különbség ffias modell között és metroszexuális modell között. mind2 lehet jó vmiért...
2012. márc. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!