Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A suliban, tök ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliban, tök ismeretlen lányt megszólítani nem nyomulás? És elhívjam már akkor valahova?

Figyelt kérdés

Szóval valami ilyesmivel, hogy: Helló, figyellek egy ideje, tök aranyosnak talállak szívesen megismernélek..

És aztán elkérem a számát, vagy elhívnám valahova de az lehet túl sok. Mit tanácsoltok?

16 fiú vagyok


2012. márc. 17. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Én csak 1 fiú vagyok. Milyen érzés 16-nak lenni?
2012. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
próbálj humoros lenni, és találj valami megfelelő témát, de ne hívd még el sehova, azt viszont mondhatod, hogy szeretnéd megismerni.
2012. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gerald17 válasza:

Kezdésnek jó, majd később eldumálsz vele, mindegy miről, ami érdekli, aztán mikor jó a hangulat, megvan a téma, akkor kérd el a számát, és elhívhatod valahova.

Mondjuk a "figyellek egy ideje" helyett valami jobbat is kitalálhatsz, nehogy megijeszd..

2012. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első :'DDDDDDDD

A lány hány éves? Egyébként szerintem is jó ez kezdésnek, bár tényleg a 'figyellek egy ideje' helyett valahogy máshogy kéne fogalmazni, mert ettől megijedhet.. Elhívni még ne hívd el azonnal, próbáljatok beszélgetni inkább :)

2012. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gerald17 válasza:

ma 22:06


Azt hittem a saját üzenetem olvasom.. :O

2012. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

16 ÉVES értetted nem?


ő évfolyamtársam, gondolom velem egyidős

köszi a tanácsokat! akkor ezt a figyelleket hanyagolom. de akkor csak annyival kezdjek, hogy szia szívesen megismernélek?

2012. márc. 17. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Gerald17! Hát igen, én csak ismételni tudlak téged, annyira pro vagy :D:D


Amúgy kérdező, mondhatod hogy figyeled egy ideje, vagyis nem így, de mondjuk hooogy... mostanában gyakran láttad és nagyon aranyosnak találod stb. Benne lehet, csak nem ebben a formában, mert így tényleg ijesztőnek hat, hogy figyeled... :)

2012. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!