Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pontozzák le az embert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pontozzák le az embert, ha nem ajnározza a homoszexuálisokat egy, a témával foglalkozó kérdésben?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 22:05
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
26%
mert B U Z I K! Szóval most te meg pontozz fel h őszintén válaszoltam! jó?
2012. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Megvolt.
2012. márc. 17. 22:07
 3/47 anonim ***** válasza:
17%

kösz! :)

egyébként tuti azok pontoznak le akik vagy azok vagy nők pontoznak le akiknek van ilyen barátjuk, esetleg a fodrászuk aki az ...

2012. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
42%

Én csak azt pontozom le, aki hülyeségeket beszél.

21/F Hetero.

Most senkit nem pontoztam. De vannak gyökér kommentek. Néha én is írok hülyeséget.

2012. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
79%

Én csak azokat pontozom le, akik nem tudják kultúrált módon kifejezni a véleményüket a témával kapcsolatban és csak "mocskos b...znak" össze-vissza. Ha valaki nem kedveli a melegeket, az is egy vélemény, legfeljebb nem értek vele egyet, de csak ezért nem pontozok le senkit.


25/F (meleg)

2012. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
75%
Mert a "nem ajnározza a homoszexuálisokat" általában csak eufémizmus a rosszindulatú, sértő, trágár, homofób beszólásokra. Ezek a válaszok nem hasznosak senkinek.
2012. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Azok pontoznak le, akik máshogy gondolkoznak, mint ti. Akik civilizált emberek, és elfogadják a másságot, és nem tetszik nekik, ha valaki ilyen kicsiségek miatt ítél el egy egyébként számára totál ismeretlen embert. És ezek is azokat pontozzák le, akik bunkó, tuskó módon mondják (hörgik) el a véleményüket, másokkal nem foglalkozva, mert a lényeg ugye a beszűkült, ostoba véleményüknek a minél erőteljesebb hangsúlyozása, és nem pedig az, hogy korához és fajához, estleg rangjához, vagy más téren lévő intelligenciájához méltó színben tűnjön fel.

Ezt nyugodtan lepontozhatjátok.

2012. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Amikor teljesen kulturáltan leírom, hogy elítélem a homoszexualitást, de belátom, hogy mindenkinek szíve joga, hogy otthon, a négy fal között mit csinál, csak ne vigyék az utcára, akkor is lepontoznak. Stílustól függetlenül.
2012. márc. 17. 22:17
 9/47 A kérdező kommentje:
Én nem pontozok le senkit, mert az annyira kicsinyes dolog, hogy valaki így próbálja meg hiteltelenné tenni a másikat.
2012. márc. 17. 22:18
 10/47 anonim ***** válasza:
60%

És azt meg tudod fogalmazni Kedves Kérdező, miért ítéled el a homoszexualitást?

(És ne a melegfelvonulással gyere, mert azt a normális melegek is utálják.)

2012. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!