Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből szerintetek lesz valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből szerintetek lesz valami?

Figyelt kérdés
Van egy bnőm és egy (tényleg helyes) srác tetszik neki, A srác utalgat rá, hogy neki is tetszik, de mivel 6 év van köztük, nem tudja bnőm, hogy akar e tőle valamit a srác... Olyan olgokat mondd el bnőmnek amit senkinek (még szüleinek sem) /De elméletileg a srácnak van bnője... De nemm szereti a csajt, elvileg csak fb-n vannak kapcsolatban... Nem is laknak közel egymáshoz, hiszen a csaj Pesti, a bnőm meg a srác meg ugyanúgy Kváron laknak../
2012. márc. 19. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. ha tényleg elmond neki minden titkot, akkor az lehet, hogy azt jelenti, hogy megbízik benne. Nem tudom, ahogy ezt így leírtad, nekem abból az jön le, hogy nem annyira ismerik egymást.:/


Ha lesz is valami köztük, szerintem nem lesz valami komoly.

2012. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!