Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kollégiumi szex kalandok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégiumi szex kalandok! Valaki átélt ilyet? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Volt kollégiumi szex kalandban részed, illetve halottal mar ilyenről? A neten található ilyen jellegű videók és a valóság között van összefüggés?
2012. márc. 19. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem de a testvérem ott feküdt le a barátnőjével
2012. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A párom kollégista, ott is ismertük meg egymást, így igen, volt benne részem azt hiszem! :))

Egyébként konkrét kalandokról csak hallani szoktam... egy egy szint vagy szoba buli után más ágyában köt ki valaki, ez szinte mindennapos. Mivel nem voltam ezeknek részese, ezért nem tudom semmihez hasonlítani.

2012. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen netes videók nem tükrözik a hazai valóságot, az csak az amerikai szintet mutatják. Én is laktam kollégiumban 4 évig, de nem volt jellemző az olyan orgia. Ráadásul a netes filmek megrendezettek, tehát forgatókönyvszerűen lejátszott és felvett anyagok.
2012. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja megb@szott az áram minket egymás után.
2012. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!