Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Okosak, nálatok okosabbak, vagy butábbak, nálatok agyilag alacsonyabban elhelyezkedő lányokra buktok?
2012. márc. 21. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem kifejezetten tetszik ha látom egy csajon, hogy vág az esze, de azt nem szeretem amikor valaki okoskodik vagy játssza az eszét.
2012. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Leginkább olyannal aki nem foglalkozik azzal, hogy ki az okosabb, hanem elfogadja magát és a másikat.
2012. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Mindegy, csak lyuk legyen :D
2012. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Vidám, életteli, hosszú hajú, kismellű, nőies, ne legyen elhízva, lehet szerencsétlen is nem érdekel a múltja, anyagi, családi háttere csak tetsszen, fogjon meg valamivel akár a kezével :) + én szeretem azokat a nőket akik másoknak már az idegeire mentek volna.
2012. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Diavolino44 ***** válasza:
36%
teljesen szubjektiv ki a buta s ki az okos. Ha buta de csendes akkor az nekem mar teljsen eleg. Ha meg okos de nem okoskodik akkor az a tokeletes
2012. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Szeresse a sexet, ne keljen mindenért fél órát könyörögni :)
2012. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem például a gyengém ha egy lány szeplős de az a fő hogy kedves és aranyos legyen az okosság nem feltétlen mérce attól hogy valaki nem okos attól még nem biztos hogy teljesen hülye csak nem tud bizonyos dolgokat.
2012. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja és azt kiagytam hogy ne legyen nagy a melle
2012. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Barna haj 13 év olyan magas mint én kedves
2012. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Berix válasza:
Minden férfinak màsfajta nő jön be, nekem elég ha aranyos és őszinte és kedves s adjon magàra külsőleg de nem kell plàzacica :-)
2013. okt. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!