Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, akik nem szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik nem szeretik a műmellet! Ezt elfogadnátok?

Figyelt kérdés

Lefogytam 30 kg-t, iszonyatosan csúnya. Csak bőr az egész, lóg, ráncos, csíkos, körülbelül 6-7 centi felesleges bőr van rajta, s 3-4 centi zsírszövet, a valódi mell. Komoly lelki problémát okoz, a volt barátom hozzám vágta, hogy undorító vagyok, senkinek nem fogok kelleni, gusztustalan. Annyira megmaradt bennem, rengeteget bőgtem. Nem hinném, hogy így valaha le tudnék ég vetkőzni bárki előtt is. Bőrfelvarrásra gondoltam, plusz egy kis implantátumra, mert a D-s mellem ma már inkább A-s, B-st szeretnék. Köszi előre is!

20L


2012. márc. 22. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Először is grat a fogyáshoz,másrészt ha tényleg van rá lehetőséged nyugodtan varratsd fel nagyon szép ha jól van megcsinálva,csak vigyázz kihez mész,ne kóklerhez menj.
2012. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
grat a fogyáshoz :) a korrekcióért én nem szólnék egy szót sem
2012. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 WhiteLabel ***** válasza:

vágj bele:)

Bár megnézném azért ezt a nagy lógást, mert sokszor el tudják ezt túlozni.

2012. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A korrekció ok, a szilikon nálam azonban továbbra is szakító ok. Ha A-s akkor A-s. Részemről teljesen mindegy, hogy mekkora, amíg nem túl nagy.
2012. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem itt a borfoloslegrol van szo... picit megkinozta a testedet a fogyas, ido kell amig alkalmazkodik ehhez.
2012. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lila nyuszi ***** válasza:
Falus György az egyetlen akinél láttam, hogy egy vágással tud felvarrni és implit betenni.
2012. márc. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!