Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak vannak lényeges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsizsik666 kérdése:

A férfiaknak vannak lényeges érzelmeik a nők iránt? Vagy csak saját irányukba?

Figyelt kérdés

A férfiaknak szerelem =dugás olyannal, aki megüt valamilyen mércét (pl. erkölcsi, testi, társadalmi mérce)

Miért hiszik azt, hogy a nőknek nincs szükségük gondoskodásra, csak nekik?


2012. márc. 22. 18:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Sztem szar pasikat ismersz. 2 éve vagyok a párommal és nem csak szex van hanem összebújás, beszélgetés és van h arra ébredek h néz engem ahogy alszok
2012. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Fordítsuk meg a kérdést! Miért hiszik azt a nők, hogy nekünk ezt jelenti?
2012. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
kérdező el vagy tévedve
2012. márc. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Ez nagy hülyeség!! Én nekem soha se volt az a fő cél h megfektessem a b.nőmet első héten... soha se... mindig is arra vágytam h szeressen,ölelgessen,puszilgasson...stb. viszont én még 1 lánytól se kaptam meg :/ emiatt nagyon szerett hiányos vagyok és így fiúként tök gáz:)
2012. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

azt a kérdést kár volt feltenned!

Az hogy téged csak dugtak és nem érzelmileg szerettek az nem jelenti azt h minden pasi ilyen!


a válaszom pedig az hogy : hogy a pasiknak is vannak érzéseik olykor komolyabbak mint a nőknek!

2012. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4/4 erről van szó, nemcsak a dugásról...ölelgessen, puszilgasson, simogasson, masszírozzon TÉGED a NŐ. De te vajon ugyanezt viszonoznád neki? Ölelgetnéd-puszilgatnád, simogatnád, masszíroznád? Meghallgatnád lelki gondjait, vagy csak ő legyen kész mindig a te kedvedbe járni? Stb.
2012. márc. 22. 19:13
 7/15 A kérdező kommentje:

5/6

Számomra ez rejtély, akkor miért él velem 10 évet ha nem szeret,ki is dobhatna, de érzelmei ha vannak is, azok csökevényesek.

2012. márc. 22. 19:15
 8/15 anonim ***** válasza:
8998395. idióta kérdés, általánosítás.
2012. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tipikusan az a kérdező vagy aki csak azt látja meg amit akar. Én írtam h a párommal szoktunk összebújni, beszélgetni, szeretgetni egymást... stb De úgy sem fogod fel h csak te neked voltak szar pasijaid
2012. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9/9 én elhiszem neked, és örülök neki, hogy így van :) Csak baromi ritka lehet az ilyen pasi.
2012. márc. 22. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!