Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez? Engem soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Engem soha sem vesznek észre mellette. Ennyire más a kisugárzásunk?

Figyelt kérdés
21 éves lányok vagyunk. Ikrek. Egy az egyben ugyan úgy nézünk ki. Hosszú szőke haj, kék szem, még a magasságunk és a testsúlyunk, a hangunk is teljesen egyforma! De...őt zabálják a pasik. Ugyan van barátja, de ettől eltekintve a suliban is, mindig őt rajongták körül,engem konkrétan észre sem vettek. Nekem barátom sincs, komoly kapcsolatom még csak nem is volt. És most is, akárhova megyünk, mindig őt nézik meg. Az öltözködésünk és az ízlésünk is teljesen egyforma. Nem az zavar, hogy ennyi embernek tetszik a nővérem, csak, nem értem, hogy ez miért lehet? Ennyire más a kisugárzásunk? Vagy, mi oka lehet még? Természetünk se különbözik...de akkor még is, miért?

2012. márc. 22. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a fiatalabb?
2012. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg érdekes! :D
2012. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok fiatalabb, kb 10 perccel
2012. márc. 22. 19:12
 4/6 Ivan Iljics ***** válasza:

A viselkedésben van a különbség esetleg. Vagy az önbizalomban.


Ismerek egy ikerpárt akik nagyon hasonlóak (nem teljesen). Az egyiknek van barátnője, a másiknak nincs.

A különbség a viselkedésben van. A Bence sokkal többször ideges (sokkal többször látom idegesnek) és sokkal kockább. Kevésbé szociális lény mint a bátyja.


Nekem is van ikertesóm de mi kétpetéjűek vagyunk. Ő sikeres a párkapcsolataiban, én nem. Az önbizalom a lényeges különbség mivel (már bocsánat) én nézek ki jobban (arcra nem tudom, testre biztos mert ő kb. 90 kiló én meg 66.).

2012. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Önbizalomhiánya bizony egyikünknek sincs...nekem most már ezek után mondjuk fogy, de még van :)...ugyan azt sportoljuk, szinte soha nem vagyunk otthon, és ha tehetjük, akkor együtt megyünk mindenhova.
2012. márc. 22. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kisugárzás,igen.
2012. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!