Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de mit csináljak?

Figyelt kérdés

Edzésen van egy fiú,aki tetszik nekem,de nem tudom hogy kéne közelednem felé.. vagyis ott edzésen nyilván nem is lehet hosszabban beszélni meg amúgy is ilyen tiszta izzadtan ott próbálkozzak nála?:dd (ezzel azt akartam mondani,hogy kinézetre biztos nem vagyok a toppon:P) meg úgy félek hogy nem is tetszem neki az meg olyan rossz lenne mert így is 0 az önbizalmam..

mit kéne csinálnom?

köszi:)


2012. márc. 22. 19:15
 1/4 Ivan Iljics ***** válasza:
100%

Egy kicsit lehet edzés közben is beszélni, nem? Esetleg egyfelé mentek haza vagy ilyesmi.


Milyen edzés?

2012. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát igen picit lehet,de mit mondjak neki?

mármint simán beszélgetek másokkal,de valahogy nála félek hogy azt gondolja hogy fúj mit keres itt ez a ronda lány:/xd

2012. márc. 22. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
1 edzés vagy 1 időben edzés ?? :) am meg várd meg, mintha nem rá várnál, és amikor elindul mond hogy várj meg megyek veled arra lakok, vagy ha nem arra laksz mégjobb mert kerülsz de ezt mond meg neki ugy hogy ő: nem is erre lakasz. Te:nembaj legalább nem egyedül vagyok :) am milyen sport? :)
2012. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

semmi pánik már megoldottamxD oda mentem hozzá edzés végén :d

2012. márc. 23. 18:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!