Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális pasik mért kerültök el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális pasik mért kerültök el?

Figyelt kérdés
Normális lány vagy de viszont ha bunkók velem én is bunkó vagyok velük , amúgy kedves lány vagyok megértő mindenkit emghallgatok és tudok titkot tartani , az egyetlen max rossz tulajdonságom hogy mindig öszeinte vagyok soha nem hazudok na jó néha szükséghelyzetben pl tanár. :D nem vagyok egy hisztis p*csa de nem is vagyok fiús.Mondhatnám hogy középút.Pécsen lakok.De mégis hiába ismerek normális fiúkat csak barátok vagyunk..szeretnék valakinek több lenni mint barát.
2012. márc. 22. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is pécsi vagyok és engem meg a normális lányok kerülnek el.Hány éves vagy?
2012. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Én normális pasi voltam, szarra nem mentem vele a nőknél. Váltottam bunkó tapló stílusra, és azóta nincs ilyen gondom :)
2012. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem nézz tükörbe, és megkapod a választ.
2012. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak...ha esetleg (remélem nem) de ha majd egyszer valahogy meglátsz az utcán , csak utána mondj véleményt...
2012. márc. 22. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Most néztem, hogy pécsi vagy. Ha akarsz írj privit mondok egy-két helyet ahol a "normális" pasi ismerőseim megfordulnak
2012. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Képet kérünk! :))
2012. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem kaptok! :D méghozzá azért nem mert nem akrom hogy mindenki lássa.és azért nem mert lehet hogy vlaki ismer :P meg ezt az oldalt mindenki látja igy hát nem
2012. márc. 22. 20:01
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor nekem egyet, privibe, légyszi.
2012. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert nem vagyok pécsi. De normális se:)
2012. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is pécsi vagyok és kellően normálisnak tartom magam - illetve az ismerőseim is. Megtudhatjuk, hány éves vagy?
2012. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!