Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki meg tudná magyarázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meg tudná magyarázni nekem ezt az ellentmondást?

Figyelt kérdés

Még régebben kiírtam egy kérdést, aminek a kapcsán kénytelen voltam magyarázkodni. A téma a lányok vágyai voltak és ebben leírtam, hogy nekem sosem volt részem alkalmi szexben, mindig sokat kellett udvarolnom. Erre volt legalább egy vagy inkább több ember, aki azt válaszolta, hogy ennek örülnöm kell. Mármint annak, hogy udvarolnom kellett és nem dobták szét a lábukat két perc után.

Míg más kérdéseknél pont az megy, hogy "a lányok másként működnek, van, aki belemegy alkalmiba, de csak nagyon kevés." "Ha gyors szexet akarsz, akkor menj el prostihoz!"

Akkor most mi az igazság? Nem egy ellentmondással találkozni itt az oldalon, engem most speciel ez érdekelne.



2012. márc. 22. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Van aki szétdobja, van aki nem. Aki "szétdobja", az valószínűleg nem akar komoly kapcsolatot, vagy nem pánikol attól, hogy a másik majd elhagyja mert "idő előtt" le mert feküdni vele, és nem taktikázott eleget.

Persze azok a lányok, akiknek udvaroltál sokáig, tudták, hogy komolyan veszed őket, és valószínűleg ők is hasonlóan komolyan vettek.

2012. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hol itt az ellentmondás? A legtöbb rendes lánynak udvarolni kell.
2012. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es

Nem olvastad el rendesen. Amikor leírtam, hogy nekem udvarolnom kellett, akkor azzal jöttek, hogy örüljek neki, hogy ilyen lányokkal találkoztam, mert manapság ez már ritkaság. Máshol pont az ellenkezőjével jönnek.

2012. márc. 22. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!