Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtathatnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtathatnám meg a csendes személyiségem?

Figyelt kérdés

A baráti társaságomban felszabadultan össze vissza tudok beszélgetni baromkodni, de amint más emberek közé kerülök akkor inkább csendesebb vagyok, még az osztálytársaim közt is.

Most lettem 1 hete 22 éves és nagyon utálom hogy ilyen csendes típus vagyok, mert most kéne kialakítanom kapcsolatokat munka stb.. tulajdonképpen semmilyen témát nem tudok felhozni egy embernek mikor beszélgetésre kerül a sor.

Tulajdonképpen úgy érzem, hogy csak a hülyeség van bennem, mindig is azok a srácok, csajok voltak szimpatikusabbak pl egy uj osztályban aki kicsit különc, vagy tök idétlen. Ha egy normálisabb társsaságba vagy beszélgetésbe kerülök, attól frászt kapok.. beszélgetnek minden szarról meg unalmasak, (internet Fészbuk, időjárás..) vagy ha legtöbb ember poénkodik pl röhög az osztály akkor nézek, mert az nem poénos vagy szánalmas.


Nem tudom mi van velem szeretnék mindenkivel nyitott lenni, sokat beszélgetni mindenkivel, nem csak a közeli barátaimmal. Nem tudom hogy kell kapcsolatokat kialakítani.

Nemértem pedig van egy pár barátom, sok barátnőm is volt, most is van , 22 évesen már annyi mindent csináltam már meg éltem át mint 10 mostani velem egykorúnak soha nem lesz ennyi élménye


2012. márc. 23. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kezdj el ordibálni
2012. márc. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Kezdj el piálni, bulizni, akkor felszabadulsz, pasizol és jókat kursz... :)
2012. márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Nyisd ki a szádat és formálj hangokat! Aztán ha az már megy, próbáld meg hangosabban!
2012. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyi mindent átéltél, akkor van miről beszélgetned.
2012. márc. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy le kell szarni mit gondolnak rólad mások, meg nem parázni azon hogy hogyan reagálnak rá.
2012. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hetente bulizok és piálok :D mindig leszarom ki mit gondol rólam, csak kicsit zavar, hogy nem tudnék beileszkedni más társaságokba
2012. márc. 23. 12:43
 7/12 anonim válasza:
Ne görcsölj rá a dologra, mert annál rosszabb. Próbálgathatsz másként viselkedni, mint amilyen vagy, de az csak álarc lesz, az meg úgyis leszakad rólad! Az a lényeg, hogy békülj meg magaddal,olyan emberek társoságát keresd, akik hasonlítanak hozzád!
2012. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 elektron ***** válasza:

Nem egy elhanyagolando kerdes: miert akarsz "mas" embercsoportokba beilleszkedni?


Nekem is voltak ilyen "problemaim". Ott ultem mint egy kuka. Legszivesebben az urbe kilottem volna magam. :) Aztan minidig ismetlodtek ezek az esemenyek majd szepen lassan elfogadtam, hogy mas emberek mas mas szinten kommunikalnak. Mindenkit mas erdekel. Vannak tomegtemak, meg vannak specifikus, egyedi temak. En sokkszor azt jatszom, hogy amikor beszelgetes folyik egy total unalmas temarol, akkor eloszor en is hozzaszolok valami altalanossagot, vagy szamukra megerosito dolgot, aztan szepen lassan atvezetem egy engem erdeklo temara, egy-egy szo kapcsan. Kivancsian varom, hogy az emberekbol milyen gondolatot hoz fel, hogyan allnak a kerdeshez. Vicces tud neha lenni. Ha meg leoltanak, akkor ennyi. Nem beszelgetek tovabb. Minden pillanat elmulik egyszer. A jo is es a kevesbe jo is. Fogd fel ugy, hogy minden eletszituacio, amibe sodor az elet az a Te tanulasodat szolgalja. Hiszen mikent lehetnel annyira erett mar most igy 22 evesen, ha nem eltel volna at annyi mindent?

Orulok, hogy felismerted azt a feladatodat, amin dolgoznod kell. Tok jo! Sokan leszarjak, es csak menekulnek a kihivasok elol. De Te nem. Erdekel, foglalkozol vele, meg szeretned tanulni. Nagyon jo vagy! Csak igy tovabb! ;)

2012. márc. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 elektron ***** válasza:
Ja es meg annyit, hogy mas emberek, mint peldaul akik "felnottnek" nevezik magukat, ok is es nagyjabol mindenki a sajat szintjen nyomorog. Nekik is megvan a maguk tanulasa. Kezelj minden embert egyenlo beszelgetopartnernek. Lehet o nem tud valamit, amit Te tudsz, vagy epp forditva. A kommunikacio arra van, hogy velemenyt csereljunk. No es persze napjainkban az nagyon jellemzo, hogy ha tudunk valamit ma, akkor az holnap megcafolodik. Ugyhogy a legjobb allaspont: fingom sincsen semmirol sem. :)))
2012. márc. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes és köszönöm az eddigi hozzászólásokat, nagyon sokat segítetek ezzel :)
2012. márc. 24. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!