Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen összetört...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen összetörték a szivem.

Figyelt kérdés
Tudjátok gondolom mindanyian hogy most lesz év vége évzáro és minden.Nos van 1 lány aki nekem nagyon tetszik már rég meg akartam szólítani,de soha nem voltam elég ''tökös'' hozzá.namost,elhaároztam magam eléáltam és mindent elmondtam. rendes lány,nem az a tipikus 'ribanc' aki mindig csak magával törődik és senki mással,hanem az a rendesebb tipus,vagy hogyan is mondjam el. na mind1 az a lényeg hogy miután mindent elmondtam a válasza ez volt :nekem semmi olyan tetszel nekem èrzés nincs bennem inkàbb baràtkènt gondolok rád aki vicces, néha nagyon meg tud őrülni, van esze is csak nem igen használja, kedves,jófej :DD..èn röviden ezt gondolom rolad...remèlem nagyon nem szomoritottalak el csak nem akarom h az uccso 2 honap szarul teljen.Volna -e nála esélyem valaha a közeljövőbe vagy nem ?
2012. márc. 25. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez egy őszinte válasz. Nem tehet róla, ha nem vonzódik hozzád.


Valószínűleg tényleg csak barátként gondol rád. Most semmiképpen ne "lógj" rajta, mert azzal csak megutáltatod magad. Elég, ha néha ránézel, és ne tűnj nagyon elkeseredettnek. Lehet akkor felfigyel, h "nahát, nem is eszi értem a fene"?

2012. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

teljesen korrekt válasz volt.

amit tehetsz, hogy próbálod kerülni, hogy ne fájjon a szíved. ha nem látod, nem beszélsz vele az idő segít.

2012. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is, gratulálok, hogy így elé mertél állni. Itt az oldalon is rengeteg a kérdés, hogy szerelmesek de nem merik megszólítani... Ez bátor dolog volt. (: Minden emberbe kéne ennyi bátorság, de sajnos nem mindenkiben van.

Kérdezd meg, mint barát, lenne-e kedve veled néha találkozni, hülyéskedni. Ha nem, el kell felejtened. Ha igen, bármi kialakulhat idővel.

Egy jó tanács: Gondolom sokáig halogattad, mielőtt odaálltál elé, ezért írtad, hogy "összetörték a szíved". Legközelebb hamarabb lépj, mert ha sokáig érleled magadban az érzelmeket, csak fájdalmasabb lesz az esetleges koppanás.

2012. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a harmadik okos dolgokat ír, fogadd meg és azért tényleg tisztelet jár neked, h elé mertél állni, gondolom, mennyi rengeteg bátorságot kellett gyűjtened ehhez. most erre gondolj úgy, h főpróba volt, legközelebb már a lánynak is bejössz. :)


első voltam

2012. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
12:40 mér nem úgy kell azt ? másképp hogyan ? :)
2012. márc. 25. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!