Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy pár pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy pár pasi azért kapar le bizonyos csajokat, mert azok "túl jól" néznek ki? Félnek, hogy lenyúlják előlük őket? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 27. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én örülnék egy jó csaj közeledésének :P

...csak az van, hogy még a nem jó csajok sem közelednek, pedig nem is nézek ki rosszul

2012. márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem ismerek ilyen férfiakat...

Ha téged ezzel etettek, hogy "túl jó csaj vagy ahhoz, hogy velem járj", az lehet csak egy kedvesebb lekoptatós szöveg

2012. márc. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gergo_30F ***** válasza:

okozhatja önbecsülési gond is: "túl szép ahhoz, hogy igaz legyen"

és a kishitűség, balf@szkodás miatt nem is lesz az...

2012. márc. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg szerelmi csalódásuk volt előtte,és nem akarják,hogy ujra összetörjék a szívüket.
2012. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak:igen ezt ő is mondta még régebben :S
2012. márc. 27. 11:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tartják magukat elég jónak.

De gyanítom, hogy hízelegve küldenek el. A "túl jól" az lehet a "túl kurv@san" szinonimája is.


Amúgy nem értem a szitut. Csak olyan lánynál kezdeményezek, akitől akarok is valamit. Ha kiderül, hogy valamiért nem megfelelő, akkor vissza veszek. Sosem kellett még elküldenem senkit. (A szakítás más. Mindig én szakítok.)


35/F

2012. márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hogy mit tegyél? légy értelmes és bizonyítsd be, hogy megbízható vagy és nem egy ótvaros szakadék nagy kur*va!
2012. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azert csinaljak mer hulyek(sztem)lenne egy tul szep baratnom,mindent meg tennek hogy megtartsam
2012. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!