Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat valamit vagy felejtős?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit vagy felejtős?

Figyelt kérdés
Van egy srác: Ádám. Mióta először életemben megláttam azóta tetszik nagyon. Az egyik legjobb barátja volt szerelmes belém, rajta keresztül ismertem meg Ádámot. Volt párszor, hogy amikor tanácstalan voltam, hogy mit csináljak, ráírtam és nagyon sokat segített nekem, volt hogy én is neki. Néha volt hogy társasággal összefutottunk, de annyi volt h váltottunk pár szót, neten szinte egyáltalán nem beszélgettünk. Időközben volt egy barátnője is de hamar szakítottak. Viszont múlt héten rám írt, nagyon jót beszélgettünk, és azóta kerül-fordul kommenteket írogat, sokkal többet 'lájkolja' a fényképeimet, és bejegyzéseimet facebookon. Amikor mondtam neki, hogy meglepődtem hogy rám írt, azt válaszolta hogy régen beszéltünk, meg hogy én vagyok az egyik olyan ember akivel nagyon sok dologban egyetértünk, és nincs is más lány ismerőse olyan, akivel ennyire tényleg mindben egy lenne a véleménye. Szerintetek jelenthet ez valamit? Természetesen tudom hogy nem tudhatjátok hogy mi jár az ő fejében, de érdekelne hogy kívülről ti hogy látjátok :) Azt tudom hogy nagyon kedvelem, és az biztos hogy gondolkodás nélkül összejönnék vele. Csak nem tudom eldönteni, hogy ez az ő részéről csak barátság vagy lehetne több.. Szerintetek közeledjek felé valahogy? Ha igen, akkor mégis hogy? Köszi aki ír! :)
2012. márc. 30. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Kívülről nézve (ebből a rengeteg infóból:)) akár csak barátkozásnak is tűnhet a részéről. Szerintem légy nyitott, de várj amíg ő közeledik.
2012. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!