Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, h leszbikus vok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, h leszbikus vok?

Figyelt kérdés

Mostanában igazán megnézem a lányokat... :S és volt már olyan h amikor 1 szép lányt megláttam benedvesedtem... :(

Tudnátok segíteni? Ha nem vok leszbi akk miért van ez??

Normális válaszokat kérek.!

Egy kétségbe esett lány.


2012. márc. 31. 13:38
 1/8 anonim válasza:
75%
Én azt hallottam,ami igaz szerintem,hogy mindent "tinit" átemgy egy olyan fázison,hogy a hasonló neműek jönnek be neki, aztán idők múltával valakinél elmúlik,valakinél nem.
2012. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ... :)) akk semmi komoly?? : o :))
2012. márc. 31. 13:42
 3/8 anonim válasza:

Hát,szerintem nem. :)


16/F

2012. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:)) :DD
2012. márc. 31. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Még el is múlhat, de ha felnőtt korodban is a saját nemedhez vonzódsz akkor sincs Veled semmi baj, mert azzal senkit nem bántanál meg!!! Te erről nem tehetsz, és senkinek nincs joga ezért elítélni Téged!!! Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!!
2012. ápr. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
16 és köszönöm szépen.. :)
2012. ápr. 1. 09:33
 7/8 anonim válasza:
Én nem ítélem el a melegeket. DE. Azzal nem értek egyet hogy hirdetik és büszkék rá, jogokat követelnek(pl.: örökbe fogadás, házasság). Ez egy betegség. És most elkezdtek majd beszólni hogy nem is betegség meg így meg úgy. BETEGSÉG. Nincs meg a fajfenetartó ösztön ami ugye baj. Valószínűleg (remélem) kinövöd majd, de ha nem akkor sincs baj. Csak ne járj meleg felvonulásra meg ilyenek. Minden jót 18/f
2012. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ívy1 válasza:
szerintem még fiatal vagy ahhoz hogy ez végleges legyen,mindenesetre van benned hajlam ha egy lány látványától beizgultál.
2012. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!