Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Koncertre elmennétek egyedül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koncertre elmennétek egyedül? Mik ennek az előnyei és mik a hátrányai? Ettől még lehet jót bulizni?

Figyelt kérdés

Van ez a koncert, amire mindenképpen ki akarok nézni. Viszont úgy alakult, hogy éppen senki nem tud velem jönni. Amúgy is csak 1-2 ember lett volna, aki szereti ezt a bandát a baráti körből, de úgy alakult, hogy nem tudnak ott lenni. Nagyon szeretnék menni, de nem tudom, érdemes-e így. Volt már úgy, h ilyen szabadtéri rendezvény idején csak úgy kinéztem a koncertre, de az egyrészt nem fizetős volt, másrészt meg bármikor otthagyhattam. Nem volt rossz egyébként, párszor oda is csapódtak hozzám ismerkedni, de azért társaságban az igazi. Ti voltatok már egyedül koncerten? Nem lehangoló? Tudtok úgy önfeledten bulizni? Szóval érdemes kinéznem? Meg amúgy nem tök égő, hogy ott vagyok egyedül egy koncerten, ahol mindenki valakivel/valakikkel van? Előre köszi a válaszokat. :)

21/N



2012. márc. 31. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Én soha nem mennék egyedül buliba vagy koncertre.

Unatkoznék mert nem tudnék kivel beszélni, nem lenne társaságom.

Az milyen már hogy egyedül iszol és egyedül ugrálsz a tömegben.

2012. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
voltam már. simán beszédbe elegyedtem egy hasonlókorú kisebb társasággal valahol a sor elején. ha nyíló típus vagy akkor könnyen elfoglalod magad.
2012. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Én pl augusztusban megyek a szigetre Ákos koncertre egyedül
2012. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyedül leszel, lesznek ott mások is! :) Viccet félretéve, ez nekem is sokszor megfogalmazódott a fejemben. Eddig nem mentem egyedül, de ki tudja, talán érdemes. Milyen koncert egyébként? Talán csatlakozhatnék :) 20/L
2012. ápr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már egyedül koncerten és nem volt rossz. Igaz mással menni azért jobb, de a koncert volt a lényeg, nem a társaság.
2012. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nagyon sokszor jártam már egyedül koncerten,mert én ha szeretek egy zenekart,az országot bejárom a koncerteikért,és hát erre nemigen van még vállalkozó...Szerintem jól érezheti magát az ember egyedül is. Nekem csak akkor volt szar,mikor éjszakai(pl.hajnali 1-es kezdésű koncertre mentem egy idegen városba,ahol fél órás volt a koncert,az első vonatig meg üldögélhettem egyedül a szórakozóhelyen,mivel a buli nem az én világom,csak a kedvenc együttesem koncertje,az igen...).Szerintem bátran menj el egyedül is:-)!
2012. ápr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jaja, nyílt vagyok alapból. :) de azért ha kisebb társaság van, nem feltétlen szólok oda, mert ők együtt vannak úgyis. na de meglátjuk. utolsó: azért országot nem járom be. :D de köszi neked is, meg mindenkinek, hasznosak voltak! :)
2012. ápr. 5. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!