Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a szexxel lenne vége? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szexxel lenne vége? Ti mit csináltok ilyen szituban?

Figyelt kérdés
Vonzódom egy nős pasihoz, aki nem hajlandó tudomásul venni, hogy nem lehet köztünk semmi, állandóan zavarba hoz és úgy viselkedik velem, hogy csak nagyon nehezen tudok neki ellenállni. néha gyűlölöm, néha csak zavar, néha a gyatyáját is leszedném, de tudom, hogy attól csak még bonyolultabb lenne minden. Nem tudom, mit kellene tennem.
2012. márc. 31. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
elég gáz, hogy nős a pasi, és te nem tudod, mit tegyél. ha már ő ekkora f.sz, hogy a felesége mellett félrekúrna, legalább neked legyen annyi eszed, hogy nemet mondasz.
2012. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hagyd a francba,annyi más férfi van még,nem csak ő egyedül

találsz másikat

2012. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
félreérhető voltam. nem azt nem tudom, hogy megtenném-e vagy sem, hanem azt, mit tegyek, hogy ne így viselkedjen velem.
2012. márc. 31. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Kerüld el, szakítsd meg vele a kontaktust. Ha nem hagy békén, mond meg, hogy a feleségének beszámolsz mindenről.

Ebben a szituációban csak te sérülhetsz, meg egy nő, aki lehet, hogy anya, ha az akkor a gyerekei is. Ahogyan a felesége mellett félrenéz, úgy melletted is megtenné.

2012. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!