Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon úgy szeretem? Tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon úgy szeretem? Tetszik egy fiú, én is tetszem neki, DE. -> Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. 15/L vagyok, vagy egy fiú, 2 évvel fiatalabb, mint én, ősszel szerelmet vallott nekem.Azóta sokat beszélgetünk, jobban megismertem.Jó fej, imádom, az egyik legjobb barátom lett azóta. de lehet,hogy ez már nem is barátság, hanem annál több, de nem tudom. Segítenétek?

Féltékeny vagyok, ha más lánnyal van és ne velem foglalkozik. Tudom, hogy nem lehet kisajátítani senkit, de akkor is... Suliba mindenki cseszeget, hogy járunk, de nem. Sokszor álmodtam vele és jó párszor elég intim helyzetben voltunk. Sokszor mikor együtt vagyunk odarakja a homlokát a homlokomhoz és a szánk is elég közel volt. Gyakran gondolkodom azon, hogy milyen lehet a csókja... Szerintetek ? :$


2012. márc. 31. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem fiatal vagy és naiv és ha összejöttök az valószínűleg kb 1 hónapos kapcsolat lesz tapasztalataim szerint.Amúgy valahogy jöjj össze vele úgyis mind1 és sokat nem veszíthetsz :)
2012. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!