Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem fizetek egy call-girl-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fizetek egy call-girl-nek az aktus után, akkor mit tud csinálni?

Figyelt kérdés
Voltam egy lánynál akivel leegyeztettük az időpontot telefonon, megtörtént az aktus is, de a végén vettem észre, hogy nem volt nálam pénz. Gyorsan elindultam amíg ő a fürőben volt. Mit tud ilyenkor tenni?
2012. ápr. 1. 23:48
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%
Összeveret a stricijével.
2012. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
91%
Ez a pofátlanság ne továbbja. Szerintem hívd fel, sűrűn kérj elnézést, és mindenképp fizesd ki. Nehogy aztán utánad járjon, és fűnek fának elmondja, hogy kurv*ztál.
2012. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem a következő pár napban feltűnően megnő a sötétített ablakos ML Mercik száma a környékeden... :Đ
2012. ápr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
96%
Ezért vannak a stricik. Mihamarabb pótold a pénzt mielőtt utánad jön a strici. Ők nem kispályások...
2012. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem te már nem olvasod el a váalszokat...
2012. ápr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
94%
Ha elég kemény gyerek vagy és nem csak egy puha pötsű, akkor piríts oda a stricijének is. Majd megtanulja, de bökő azért legyen nálad.
2012. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként meg a címedet úgysem tudják meg, teljes nevet nyilván nem mondtál, ha volt eszed és hasonlók. Ha nem, akkor halott ember vagy.
2012. ápr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Nem mondtam nevet meg hasonlókat :) egyébként arra lennék kíváncsi, hogy jogilag mit tud tenni? viccesen kérdés,de feltud jelenteni azért, mert nem fizettem ki szex után?
2012. ápr. 2. 00:06
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, mert nincs bizonyítéka rá.
2012. ápr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Miért tudna? Az nem hivatalos szolgáltatás, nem is loptad meg, nem is adott áfás számlát, így meg sem történt. Csak álmodott róla egyet, bizonyítsa be, hogy ott voltál ... ugyanmár. Esélye nincs.
2012. ápr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!