Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megjött a női bajom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megjött a női bajom, és ezalatt lefekszek barátommal, közbe el is élvez bennem akkor nem leszek terhes?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
nem akkor nem lehetsz.én is ezt csinálom :)
2012. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és nem gusztustalan úgy szexelni? nagyon vérzel közbe? nem fáj?
2012. ápr. 2. 17:04
 3/15 anonim ***** válasza:
de. Lehetsz. Szorri
2012. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
nem lehetsz terhes.
2012. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz utána!

Google a barátod!!

Ha nagyon termékeny valaki, akkor akár ugy is lehet gyerek ha tul erösen fogod a kezét a csajnak XD ...tulozva, de, én bebizonyitás nélkül nem csinálnám ugy! De ha tényleg igy van, akkor könyörgöm küldj egy privit !!!!!

2012. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan mondják hogy akkor a nő nem lehet terhes, de hát nem tudom . :/
2012. ápr. 2. 17:09
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]

második kérdés, vagyis tévhit

2012. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz. Szerintem ne kockáztass. Vannak kultúrák, ahol csak ilyenkor szexelnek, mégis szaporodnak.
2012. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

lehetsz terhes, vannak olyan nők akik csak ilyenkor esnek teherbe


Ezt én sem tudtam, mindaddig amíg nem terveztük a babát.



Aki azt írja, hogy nem lehet teherbe esni az nagyot téved

2012. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Vivi202 válasza:
Én szerintem,huzzon gumit a farkára a srác,mivel bármilyen fertözést elkaphat a női szervben,és amúgy sem egészséges menstruálás közben úgy érintkezni,ha meg fogadod a tanácsom,akkor inkább ne! hidd el én is jártam már így,hogy meg jött a menstruációm és minden bajom volt utánna,elözd meg a bajokat,veszélyes,én is lány létemre egy nagy liba voltam hogy bele mentem ilyenbe!
2012. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!