Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bárcsak tudnám ki az a lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bárcsak tudnám ki az a lány a környezetemben, aki egy csókra, ölelésre, igaz szerelemre, szeretetre vágyik! Ott lennék és megadnám neki, mert igazán szeretnék már szeretnie egy lányt. Milyen jelei lehetnek, ha egy lány egyedülálló és társra vágyik?

Figyelt kérdés
*-*

2012. ápr. 3. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
királykéken világít a feje :D
2012. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem szeretjük az ennyire érzelmes srácokat. Nem rossz szándékból, de inkább legyél határozott, férfias.
2012. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ma jöttem haza a vonattal, és már az állomáson is kiszemelt "magának" egy lány a vonaton is egész végig nézett, a haját birizgálta, tiszta "idegbe" volt:D jól esett tudni, hogy bejövök annak a lánynak:) amúgy munkából jöttem, munkaruha, kicsit koszos is voltam:D. Nonverbális testjelzések:) nézz utána:) amúgy nincs barátnőm:D 20/F
2012. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazán kedves és szép tőled, kár, hogy nagyon kevés fiú gondolkozik manapság hasonlóan. Én azt szeretem a legjobban, ha azért társaságban és a haverjaival tud laza lenni, sőt, mi ketten is jókat tudunk nevetni és beszélgetni, de ilyen figyelmes is tud lenni velem.
2012. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez azért nem így működik.

Hiába vágyik társra - ha nem jössz be neki, akkor nem lesz a társad.

Ismerkedni kell, aztán majd kiderül.

2012. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, ma a szokásosnál is érzelmesebb vagyok. :)
2012. ápr. 3. 23:04
 7/10 anonim válasza:

mindenképpen ismerkedj! :) bulikban, társaságban, boltban, akárhol! és ha kettesben tudsz beszélgetni egy lánnyal, figyelj rá, érdeklődj és persze bókolj :) ez biztos menni fog ha ilyen érzelmes vagy!

de ne úgy fogd fel, hogy szeretni akarsz végre valakit és bárkit, mert azzal bizony nem a legjobb társat fogod bevonzani!

2012. ápr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ennyire ne csöpögj, nem szeretik a lányok az ilyen pasikat.


mindig mond azt egy lánynak, amire gondolsz, ne azon gondolkodj, hogy mit fog gondolni róla. határozott vagy, sokkal jobb. és ezt úgy mondom hogy nekem is folyt a nyálam a lányok után, de ez hiba volt.

2012. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs senkire se rairva, hogy egyedulallo. Csak akkor tudod meg valakirol, hogy nincs parja, ha megprobalsz megismerkedni vele. Nekem nincs semmi bajom az erzekenysegeddel.
2012. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
NAGYON ARANYOS VAGY ÉS MÁLNACUKORPÁRNÁS,A MÁLNACUKORPÁRNA NAGYON FINCSI ÉS OLYAN KIS SZIVECSKE FORMÁLYÚAK˘_˘SZIA.
2012. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!