Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt szeretethiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt szeretethiányos lányok? Miért vagytok azok és miért nincs párotok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 4. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én lehet, hogy az vagyok egy kicsit:D azért nincs senkim, mert akinek eddig tetszettem, és akart volna valamit, az nekem nem jött be.
2012. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Candy Close ***** válasza:
Már megbocsáss,de ez milyen hülye kérdés?:O akinek nincs párja,honnan kéne tudnia,h miért nincs vagy,h miért szeretet hiányos?
2012. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van párom, még is szeretethiányos vagyok. Egy kapcsolatban sem lehet mindig minden úgy, ahogy én szeretném és mivel én alapból egy nagyon bújós és iszonyatosan szeretetéhes lány vagyok, ez számomra olykor nem éppen jó, de valamit valamiért. Az a tudat vigasztal, hogy holnap magához ölel végre a párom.
2012. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ma 20:08


Én is ilyen vagyok csak fiúként és már a gondolattól is megőrülök, hogy nincs barátnőm, akit ölelhetnék, csókolhatnék.

2012. ápr. 4. 20:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom, az a tudat megnyugtat, hogy sajnos ha lesz barátnőd, akkor is meg fogsz zakkanni. :)

Én képes lennék minden pillanatomat a párommal tölteni. Persze nem élünk együtt és szünetekben van köztünk 200 km, emellett pedig igényli a szabad teret, amit én igyekszek megadni neki, még ha én szenvedek is (jelenleg is ezért ülök itthon egyedül).

Az is iszonyatosan őrjítő helyzet ám, hogy van valakid, még is folyamatosan szeretethiányod van... Hogy is mondjam. Egyfajta kielégítetlen érzés folyamatosan. Együtt vagyunk, szeretget, aztán egy pillanatra elenged és már megint azt érzem, hogy akarom méég és nem elég. Arról ne is beszéljünk ha egy hétig nem látjuk egymást. Szinte képes vagyok feltuningolni magam, hogy nem is szeret és totálisan elkeseredni, ha két napig nem kapok semmiféle "szeretetet". Nem jó ilyennek lenni, de még nem jöttem rá, hogyan lehet ezen változtatni.


A túlzott szeretetéhség sosem jó. Akkor sem ha van valakid és akkor sem ha nincs. Mindkettő fáj, csak nem ugyanazok a gondolatok járnak közben az ember fejében.

2012. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Vicky28 válasza:
Nekem sincs pasim, mert ha valaki is megtetszene, akkor én nem jövök be neki. De van, hogy ez fordítva is igaz.
2012. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én szeretethiányos vagyok mert nincs barátom akit átölelhetnék megcsókolhatnék

és azért nincs párom mert a vanamelyik fiúnak baj a korom de vínamelyiknek nem jövök be

2012. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak. És mindenkinek más sztorija van róla, ahogy nekem is. Lekopna a billentyűzet, mire megértetném itt mindenkivel, hogy miért úgy alakult az életem, ahogy. Nem mellesleg ezt nem is lehet leírni pár szóban, a téma sokkal nagyobb felületet kíván.


20/L

2012. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is szeretethiányos vagyok, de attól még élvezem az életet :) imádok élni! Barátom pedig azért nincs, mert eléggé válogatós vagyok :D
2012. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szeretethiányos lány vagyok, barátom pedig azért nincs, mert a fiú, akibe szerelmes vagyok, egy másik lánnyal jár :(
2012. jún. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!