Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja azt hogy úgy tesz mintha utálna, meg amikor a kezelébe megyek elkezd "Fúúúj"-ogni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy csaj, aki ha a közelébe megyek,mellé ülök vagy ilyesmi, akkor fujjog meg "Úristen"-ezik. De egész órán engem néz...

Nem az hogy tetszik a csaj... Mert nem csak kíváncsi vagyok :)



2012. ápr. 4. 20:30
 1/10 anonim válasza:
egyszerű.. Hülye.. Valószínű, hogy bejössz neki csak a barátnőinek nem vagy szimpi.. Mennyi idős a csaj?!..
2012. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sandule válasza:
be van állva
2012. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
13 éves kis éretlen csaj..
2012. ápr. 5. 23:35
 4/10 anonim ***** válasza:
mert 6 lábad van van és bűzölögsz
2012. ápr. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rohadt viccesvagy.... -.- ilyen barmokat is ritkán látok.
2012. ápr. 6. 08:42
 6/10 Sandule válasza:
MI lenne ha személyesen meg kérdeznéd tölle???
2012. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kiswazo válasza:

szerintem egyszerűen 13 éves korban a lányok még nem elég érettek, ott ők még az igazit várják, hiába jönne be nekik egy fiú, elnyomják az érzéseiket, vagy <gy reaqgálnak...

am ja lehet h a barátnőinek nem jössz be!

próbálj meg beszélni vele ha 2esben lesztek, vagy face, bár az kicsit morbit, h csetbe dumálsz vele ilyenekről...


addigis hajrá, és ha hülye, akk szard le

2012. ápr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a 13 éves lányok még érettlenek nem tudják hogy kezelni azt ha meglátják a nagy Ő-t (tapasztalatból tudom) szerintem ezzel nem kell nagyon foglalkoznod mert vagy felnő a szerelemhez és még mindíg beléd lesz esve akkor már nem fogja ezt csinálni, vagy ha nem lenne már beléd esve amikor felnő a szerelemhez akkor kár vele foglalkozni...
2012. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
még éretlen, te pedig ezt nagyon jól tudod de nem fogom a hiúságodat azzal legezgetni, h bejössz neki;)
2012. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem is akarok neki bejönni... mert úúúú..
2012. máj. 8. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!