Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van olyan közületek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan közületek, aki elfogadna így?

Figyelt kérdés
Szexmániás fiú vagyok, igénylem a gyakori szexet, de egyébként érzelmes típus is, tehát nem csak a szexre vágyom, hanem egy hűséges, normális, rendes lányra, akivel igazán szeretjük egymást. Odabújós típus vagyok, szeretnék ölelni, csókolni is egy lányt gyakran.

2012. ápr. 4. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak szexmániás lányok is.
2012. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A srácok 80%-a ilyen, Te is találsz majd hozzád illőt.
2012. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb az összes pasi ilyen, csak valaki képes kompromisszumot kötni, valaki nem. Egyébként kérdésedre válaszolva, attól függ mit nevezünk gyakorinak. Én nem bírom a napi szexet, mert egyszerűen nem vágyom rá. Nekem heti 1-2 bőven elég és mivel a párommal 2-3 alkalommal nem is találkozunk többször egy héten ezért jól esik, ha néha csak bújunk, beszélgetünk és nem a szex a lényeg. Persze nincs heti beosztás, hogy mikor mi van, volt olyan hogy mindennap, olyan is, hogy másfél hétig semmi. Hangulat és helyzetfüggő.
2012. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még nagyon?
2012. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sok ilyen lány van
2012. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, fiatal vagyok, 22.
2012. ápr. 4. 21:07
 7/10 anonim ***** válasza:
van
2012. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen vagy az ágyban, bár egy nimfomániás lánynak talán mindegy:)
2012. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elfogadnálak.:D
2012. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
22 éves szűz fiúcska. Hahaha. Tele van veletek a gyk! Lehetne ez a gyökérkérdések.hu is!
2012. ápr. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!