Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnal tanacsot nekem? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnal tanacsot nekem? Egy regi baratommal keveredtem viszonyba az az egy ejszakas kapcsolatba eddig meg, de azt hiszem tobbet erzek a tobbit lent megirtam.

Figyelt kérdés
en egy 29 eves lany vagyok, van egy nagyon jo baratom mar 14 eves baratsag fuz ossze vele,o 33 eves de sose volt igazi kapcsolata csak futo egyejszakas, max 1 hetes kapcsolatai.en angliaban vagyok 6 honapokat es a neten beszeltunk , erdekes mod felhozodott a mi lenne ha tobb lenne tema. hazamentem es lefekudtunk egymassal, azota nem tudom hanyadan allunk,rakerdezni nem akarok, mert otthon erre a kerdesemre a valasza nevetve az volt hogy elmelyitettuk a baratsagunkat.viszont azota is azt irja nekem hogy ha haza jossz folyt.kov stb . a baj az en azt hiszem szerelmes lettem, de nem biztos hogy ez jo ebben a formaban. mit tegyek most? ti mit tennetek? en csak a nyaron megyek haza van hogy hetekig ram sem ir aztan megint 2 mondat, de van hogy kozvetlen es mas.nem ertem ti mit gondoltok? mit tennetek a helyemben? teljesen tanacstalan lettem ezugyben...
2012. ápr. 5. 03:13
 1/9 lila nyuszi ***** válasza:
100%
Hagyd a pics.ába, akármilyen fájdalmas is. Keress olyat aki szeret is nemcsak játszik veled.
2012. ápr. 5. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hazamész akkor jó vagy neki?

Amúgy meg nem is ír?

Vagy ne éld bele magad vagy hagyd a pics@ba!

2012. ápr. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fél évente egyszer lefekszel vele, attól ez még egyéjszakás kapcsolat marad. Ő ezt tudja a helyén kezelni, te meg nem.
2012. ápr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak kihasznál. Ha tényleg barátok lennétek akkor nem csak lefektetni szeretne. Ne éld bele magad hogy a "folyt.köv" kapcsolatot jelent. Megint csak azt akarja. Ha meg belészerettél pláne hagyjad. Messze vagy tőle, időd is van elfelejteni.
2012. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy egészséges férfinek hetente kell szexelnie. Ha 6 havonta találkoztok, kb. 24x szexel addig mással. Szerintem ne álltasd magad. Neki így jó, ha neked nincs most senkid, neked is jobb, mint egyedül. Szerintem nem kell ezt elvinni más irányba, mert a barátság rovására megy.

Fontos, hogy sok srácot találhatsz, akivel szexelhetsz, de keveset, akivel hosszú barátságot tudsz kialakítani.

2012. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha ilyen csajozós forma,akkor nem hiszem,hogy egy 29 éves kellene neki stabilra,amikor simán kaphat 20-22 évest is.

a folyt köv meg eléggé egyértelmű.

ha hazajössz dugtok megint.

nem kell azt túlgondolni.

2012. ápr. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1, azert gondolom tul , mert ad ra okot mindig hogy tul gonoljam most eppen egy kozos ismerosunk altal tudtam azt meg hogy var haza...2, egy masik ismerosomnek azt mondta hogy akitol akart volna ertelmes kapcsolatot az is elment kulfoldre...az is en lennek, viszont amikor meg gepen van nem igazan ir ram, inkabb likeolja a bejegyzeseimet es annyi neha megkerdezi mikor ram ir, mikor megyek mar haza, meg hogy jo lenne mar szoval passzolom most az a gonom hogy 2 honap mulva haza megyek, es ott tutira talizok vele, es fogalmam sincs hogyan viszonyuljak hozza??? nem erdekel allapotom legyen majd vagy barati vagy mi? :D
2012. máj. 15. 23:20
 8/9 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járunk.nem értem miért van,h a szex után nem keresnek,aztán meg egyszer csak igen.aztán jön a hiányzol téma.én sem értem.ugyanígy vagíok egy sráccal.
2012. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem olvastam az eddigi kommenteket.

Figyelj kérdező,inkább azon gondolkodj el hogy talán nem véletlen hogy 33 évesen nem volt még kapcsolata.Valószínüleg a srác egy érzelmi analfabéta.Ilyet akasrz magad mellé?

Menj inkább a Morrison's-ba és tömjél be egy egy flat brad-et ;)

2012. jún. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!