Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bűnnek számít?

Figyelt kérdés
Tegnap lefeküdtem a barátommal, de már voltam gyónni húsvéthoz. Mehetek attól áldozni?
2012. ápr. 5. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
ha tényleg ennyire hiszel benne, akkor bűn. menj el gyónni még egyszer
2012. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudnám őszintén megbánni, hisz jó volt..
2012. ápr. 5. 10:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem is kell ezt megbánni, ne tekintsd bűnnek, mert lelkiismeret furdalásod lesz utána, ami nem jó. Az egyház sok zagyvaságot összehord, de semmi közük az életedhez. Attól, hogy nem vagy még házas és úgy fekszel le a barátoddal, azzal nincs baj..de védekezzetek!!
2012. ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na pont ezért nem szeretem ezt a sok vallást. Így elrontják az embereket, teletömik a fejüket minden h*lyeséggel. Nincs ebben semmi rossz, hidd el.
2012. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem bűn. Nincs benne sehol a bibliában tudtommal...
2012. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolsz rá, hogy tényleg máskor is megtennéd, akkor nem tudod őszintén megbánni. Ne menj áldozni!!!
2012. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért nőttek úgy oda, hogy jó legyen. Nem bűn.
2012. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 lila nyuszi ***** válasza:
Nem a szabad akaratot hirdeti a vallás?;)
2012. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De a 6-ik parancsolat hogy ne paráználkodj? Elvileg minden olyan szex, ami nem a gyerek vállalásra összpontosul, bűn.. De akkor igy nem is lehet jarni aldozni?
2012. ápr. 6. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!