Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lány nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány nagyon tetszett nektek, de azóta felszedett 5-6 kilót, veszít a vonzerejéből?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 21:37
 1/6 QQRIQqwe ***** válasza:
Kor? Szerintem nem veszít vonzerejéből(engem legtöbbször egy csajon a szeme fog meg vagy a comb-far tájék)
2012. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Comb-far tájék..? :) Tisztára marhavásáron érzem magam. :)
2012. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem a számérték számít, hanem a körülmény, ahogy felszedte. Elhanyagolt lett, nemtörődöm, kedvetlen, és minden szarral tömi magát? Ez elég kiábrándító. Vagy sportolni kezdett, a megnövekedett energiaigényt meg több kajával tudta csak fedezni, és a feljött mennyiségben némi zsír mellett (ami ilyenkor természetes) izom is van, amitől majd szép formás lesz? Perfekt, és dicséretes hozzáállás!


(ja, mondjuk nem dívik, hogy egy lány sportoljon, csak zabálnak és híznak... -__- )

2012. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 QQRIQqwe ***** válasza:
Hímsoviniszta L-es állat vagyok bevallom
2012. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én párom kimondottan örül annak az 5 kg-nak, ami felszökött rám. Amikor megismerkedtünk, vigyáztam az étrendemre, rengeteget futottam és tornáztam. Nagyon vékony voltam (olyan modell alkat), miután megismerkedtünk egy kicsit elengedtem magam, becsúszott néhány hamburger, fagyi meg csapolt sör,s felszaladt pár kiló, de azt mondja, neki igy sokkal jobban tetszik, és én is azt veszem észre,h igy sokkal jobban kiván.

Nah, de ez személyfüggő...vannak férfiak, akik belekötnek néhány plusz kilóba, vannak, akik nem...

2012. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen! kell a f*sznak egy zsírdisznó
2012. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!