Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szeretem a testszagát?

Figyelt kérdés

Sőt, nagyon izgatónak találom a fiú természetes illatát. Nem büdös izzadtságszagról van szó (vagy csak én nem találom büdösnek), de nem is parfümről, hanem a testének illatáról, ami meg tud őrjíteni. Ez normális vagy valami perverziónak számít?

L


2012. ápr. 5. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ,,tombolnak a hormonok", ergo nálad ez teljesen normális dolog. :)


L/18

2012. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 QQRIQqwe ***** válasza:
hány éves vagy? Amúgy Ez teljesen normális BIOLÓGIAI OKA vannak ennek :D de tényleg és csak a nők érzik ezt a hormont :)
2012. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18, ez számít valamit? :)
2012. ápr. 5. 23:01
 4/8 QQRIQqwe ***** válasza:
Nem számít semmit de akkor az is közrejátszhat hogy benned tombolnak a hormonok
2012. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkét választ, akkor most megnyugodtam kicsit mert kezdtem azt hinni hogy valami nem stimmel nálam :)
2012. ápr. 5. 23:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális,engem is teljesen beindít a barátom bőrének illata :)

28/N

2012. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tóth Bulcsú ***** válasza:

A testszagok alapján tudjuk ösztönösen megállapítani, hogy a kiszemelt csaj/srác genetikai állománya mennyire alkalmas vagy érdemes a sajátoddal való kombinálódására. Minél vonzóbbnak tartod az illető testszagát, annál egészségesebb, életre valóbb utódok fognak születni tőletek.

Éppen ezért érdemes a testszag alapján IS párt választani.

2012. ápr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is odavagyok barátom testszagától :$ mikor hajnalban elmegy dolgozni, és felébredek, sokszor úgy tudok visszaaludni, hogy érzem az illatát az ágyneműn:) és nem izzadtságszag, vagy parfüm, csak az illata :)
2012. ápr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!