Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van ez? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

van egy csaj aki 1 éve jött hozzánk rengeteget beszélek vele egy nap a suliban,a legtöbbet vele jóformán

de!

barátként tekintek rá,viszont ő ezt egyre nehezebben érti meg:S

normális ez?:D attól h nem jön be és nem fiú még szólhatok hozzá,szerintem ez így normális.......

18/F

ja nem vagyok homokos^^


2012. ápr. 5. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem te bejössz neki.

Ha bunkó lennék, megkérdezném, hogy miért nem húzod meg szegényt. xD

De amúgy mi nem tetszik benne?

2012. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tóth Bulcsú ***** válasza:

Normális, hogy heteroszexuális fiú létedre csak szimplán baráti kapcsolatot akarsz egy lánnyal. Nincs ebben semmi fura. Bár Tednek és Barneynak is nehezére esett betartani ezeket a korlátokat.

Viccet félretéve, ha tényleg nem akarsz tőle semmit, és nem akarod megbántani, akkor burkoltan próbáld a tudomására juttatni. Példának okáért beszélgetés alkalmával vezesd a témát a nő/férfi ideálotokra, és ott mellékesen mondd el, hogy nem jönnek be azok a csajok akik...

és itt felsorolod pár tulajdonságát, keverve olyanokkal is, amik rá nem jellemzők, hogy ne legyen annyira nyilvánvaló a dolog.

2012. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!