Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy jóképű pasi sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy jóképű pasi sokáig néz, akkor lehet hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Az egyik áruházban kiléptem az egyik sorból, ő meg ott állt a sor végén. Először rám nézett, majd én is rá, és ahogy közeledtem végig engem bámult. Mintha még mosolygott is volna egy kicsit.
2012. ápr. 5. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A mögötted lévőt figyelte.
2012. ápr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen lehet.

Vagy nem :D Most ezt honnan tudjuk, hogy mit gondolt a pasi? Te is tudod, hogy lehet, de lehet éppen csak elbambult, hogy mit kéne még vennie és eszébe jutott, hogy "jaa teafiltert" és ezen röhögött :DD

2012. ápr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vagy tetszel neki vagy lehet h maszatos volt a fejed :D
2012. ápr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
LOL elsőő :D:D:
2012. ápr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, de akkor is lehet, ha egy rosszképű néz sokáig :D
2012. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 <random> ***** válasza:
Majdnem biztos hogy érdeklőd(ne) irántad. Vannak bátortalan pasik, elég sokan, ez tény. Ilyenkor segíthet ha felhasználod női képességeidet, és beszédbe elegyedsz vele... Ki tudja, akár egy ilyen helyzetből is még bármi lehet!
2012. ápr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!