Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz fiú vagyok, nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiú vagyok, nem találok a környezetemben szabad, normális, rendes lányokat én meg nem tudom akárkinek odadni, ezért még barátnőm sem volt sosem. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 05:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem veled van baj. Manapság Magyarországon elképesztően nehéz normális barátnőt találni. Főleg a fiatalabb korosztályban. Beképzelt rib@nc a legtöbb magyar nő, és abban a hitben vannak , hogy királykisasszonyok és bármit megtehetnek.
2012. ápr. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

ma 06:07


Pontosan!


Olyan beképzeltek, hogy már kiábrándultam belőlük és külföldön kezdtem el ismerkedni, ott mások a lányok valamiért. :)

2012. ápr. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 legly ***** válasza:
az előttem lévőekkel 'sajnos' (de ez van =/ ) egyet értek..
2012. ápr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt még hozzátenném, bár pár helyen már leírtam, hogy a beképzeltségük elképesztő igényekkel párosul. Többségük ( még egy butácska, alacsony és kövér is), azt hiszi, hogy neki egy 190 cm-es művelt kisportolt férfi jár. Nemrég olvastam, hogy a magyar nők szerint a férfiak 80%-a nem néz ki jól, viszont a magyar férfiak a nők nagy részét szépnek tekinti. A magyar többségének agyával vmi nagyon stimmel. komolyan már várom, hogy mikor jönnek a nők a kérdéshez leírni a rosszhelyenkeresgélsz blabla meg többi sablonszöveggel :D.Egyébként én is voltam külföldön, és tényleg sokkal közvetlenebb, kedvesebbek a nők, barátságosak. Nem emegettem két kg-ot citromot arccal járnak, mint magyar társaik.
2012. ápr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
megettem*
2012. ápr. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 /Anita_'94/ ***** válasza:

Pedig valószínüleg veled lehet baj, ha még nem volt senkid.

Hány éves vagy?

2012. ápr. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az elso valaszoloknak.igazuk van. nagyon nehez baratnot talani. Utolso akit Anitanak hivnak. Te konnyen.beszelsz mert lany vagy es.hariod a felelosseget a fiukra. Neked csak annyi a dolgod hogy lemesz egy buliba, ramosolyogaz egy helyes fiura es maris nyert ugyed van. De ha egy fiu mosolyog ra, akkor gunyos megvetest tapasztal altalaban. Nalam sokkal jobb kulseju pasik vannak es sokkal gazdagabbak is, ezert nem merek kozeledni a lanyok fele, mert osztonosen a tehetosebb fiukat valasztjak. Eddig ketszer szedtem ossze a batorsagom es odamentem lanyokhoz es remenykedtem hogy ok n fogjak osztonosen a jobb pasit valasztani, es beerik egy rendesebb pasival, vagyis velem. Termeszetesen nem igy tortent. Egyiknek sem volt baratja, de azt hazudtak nekem hogy van. Aztan par nap mulva mind a ket lany osszeszedett ket nagyon vagany, jokepu fiut. azota vagyok depresszios.
2012. ápr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4. nek nagyon igaza van. ezt a statisztikat amit.leirtal azt en is olvastam. a magyar lanyok meg vannak bolondulva es azt hiszik csak.az jo pasi aki gazdag mint bill gates es.ugy.nez ki mint brad pitt. de tenyleg, meg egy.ronda lany is ebben a hiszemben el, es.neki is ilyen pasi kell. utcan is vegigmegyek hat az osszes olyan savanyu kepet vag, hogy az nonszensz. Aztan tenyleg az van, hogy jonnek ode irni a lanyok hogy bennetek van a hiba. Igen bennem van, mert nem vagyok gazdag minz bill gates.es nem nezek ki jol mint brad pitt. ez a ket ok a lanyok szemeben hatalmas hibapontok amiket nem.lehetorvoslni. vagyis marad a forever alone.
2012. ápr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 /Anita_'94/ ***** válasza:
Kishitüek vagytok, ez a legnagyobb baj veletek. Milyen elvárásaim vannak, aminek nem tudnátok megfelelni? Hogy legyen valaki férfias és ne úgy nézzen ki, mint egy bu-zi? Legyen határozott, magabiztos és ha lehet udvarias? Kb ezek kell meglegyenek, hogy ne hajtsak el valakit kapásból. De néha úgy érzem, hogy magasra tettem ezekkel a lécet, mert egy pasi általában 30 éves kora elött nehezen tesz szert ezekre a tulajdonságokra. Persze van pár kivétel, mert nekem is jutott egy. Meg is becsülöm, mert nem egyszerű beszerezni ilyet :)
2012. ápr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jaj Anita, hagyjuk már a mesedélutánt. 30 év alatt nincs magabiztos férfi? haha, hát persze. Sztem 30 év alatt pénzes férfi van kevés, inkább így értetted, nem?:).Meg érdekes, te is csak belső tulajdonságokat írtál, valahogy az interneten minden nőt csak a belső érdekel, érdekes:)
2012. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!