Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a csúnya lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a csúnya lányok rendesek csak jellemre manapság?

Figyelt kérdés

Adja le az igényeimet és jöjjek össze olyan lánnyal, akit egyáltalán nem kívánok, testileg, szexuálisna, de jellemre szép és nem beképzelt vagy próbáljak keresgélni olyat, aki tetszik és jellemre is szép vagy ilyne már nincs is?


Akkor összejövök egy kövér lánnyal, más megoldás nincs.


Csak szóljatok, ha már ennyire elromlott ez a mai társadalom.


Sokat csalódtam a lányokban, elég durván megsértettek már nem egyszer, mert nem vagyok a bunkó, nagydumás, menő típus az az igazság, hanem inkább az érzelmes, kedves, türelmes, megértő, hűséges kategóriát képviselem, ami nem kelendő manapság.



2012. ápr. 6. 06:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%

Csúnya lányok nincsenek.


Vannak olyanok, akik ápolatlanok, vagy nem adnak magukra. Ők talán beleillenek a csúnyába. De aki odafigyel magára, és normális a belsője, az nem lesz csúnya. Ennyi.


És rohadtul nem irigylem a barátnődet, ha csak azért lennél együtt vele, hogy na végre, legyél valakivel.


Amúgy meg, ha csak olyan lányok vannak körülötted, akik a nagydumás bunkó pasikat kedvelik, akkor oltári rossz helyen keresgélsz.


Ha meg azok tetszenek, akiknek te nem tetszel, akkor két lehetőséged van: megváltozol, vagy belátod, hogy veled van a baj, és lehúzod a rohadt magasra tett orrodat a felhőkből. Minden esély megvan rá, hogy körülötted is ott van a rendes, aranyos, szép csaj, aki rohadtul nem érti, hogy te miért a hülye plázacicákra meg diszkók@rvákra nyomulsz, amikor folyton lekoppintanak, ahelyett, hogy észrevennéd például őt, aki viszont baromira tudná díjazni, hogy szeretik - és felteszi ide a kérdést, hogy a fiúk miért csak a mellkidobós, bunkó tapló lányokat kedvelik?

2012. ápr. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%

Vannak csúnya lányok bőven, az a szerencséjük, hogy sok az igénytelen fiú, akinek bárki jó, csak lyuk legyen rajta...


Én is voltam már a te helyedben egyébként, belsőleg nagyon jól elvoltunk, külsőre viszont nem tetszett. Ilyenkor van az, hogy a kezdeti időkben még minden oké, aztán amikor már nem ég annyira a láng, akkor egyre kevésbé kívánod, a szex nem jó, mást kezdesz el kívánni, emiatt minden hülyesége egyre jobban fog zavarni, idegesíteni, nehezen tolerálod a dolgait, aztán vagy megcsalod, vagy ott hagyod... azóta nem is jövök össze olyan lánnyal, aki nem tetszik külsőre, bármilyen jó belsője legyen, mert egyszerűen nem működik a dolog.


Egyébként meg a tapasztalatom szerint a szép lányoknak általában sokkal egészségesebb lelkiviláguk van (persze van kivétel, van, amelyik el van szállva magától, de most általánosságban beszélek). A csúnya lányok általában veszett önbizalomhiányosak, állandóan megerősítést várnak tőled, borzasztó féltékenyek, birtokolni akarnak, és tesztelgetnek. Persze ez alól is vannak kivételek.

2012. ápr. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező!

Engedd meg,hogy az általad "csúnyának" és "kövérnek" nevezett lányok nevében írjak Neked!

Csak,hogy tudd,én is molett vagyok,de a belsőm mindenki szerint,aki ismer gyönyörű.Normális vagyok,okos,megértő,őszinte és megbízható.Ráadásul mindennap szépen,elegánsan felöltözve járok dolgozni.Nagyon igényes vagyok,sokkal igényesebb,mint az általad kedvelt "Barbi babák".

Nekem elhiheted,hogy nagyon sok hozzám hasonló lány van,és én biztosan tudom,hogy soha ilyen barátnőd nem lesz.Miért is?Nem azért,mert nem választanál "ilyen" lányt párnak,hanem azért,mert "ilyen" nőt Te soha az életben nem fogsz megkapni.Ha a jellemed 180 fokos fordulatot venne,akkor látnék rá némi esélyt,de így semmit...

2012. ápr. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

vannak csunya lanyok,de meg mennyien,ahogy ronda fiuk is...

azt viszont felejtsd el,hogy a "nem divatos,hatranyos megjelenesu" emberek lelkileg jobbak lennenek,leven mar alapbol irigyseggel indul a dolog...mert ezek az emberek biza irigyek "csinos-szep-divatos" tarsaikra...

van egy oldal,ahol a "telt lanyok" keresgelnek part...

mivel speciel en szeretem teltebb holgyeket,igy regisztraltam oda...

de az a fajta szellemi igenytelenseg,irigyseg,megkeseredettseg,ami ott van az valami szornyu...

(a fizikalis borzalmakrol nem is beszelek...)

2012. ápr. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ez a kettő nem függ össze. Persze sok olyan lány van, aki elszáll attól, hogy szép, de igazából én kb ugyanennyi csúnya lányt is láttam, aki hasonlóan bunkó, flegma, nagyképű, primitív stb. Egy kapcsolat szerintem nem működik szexuális vonzalom nélkül. Felesleges csak azért összejönni valakivel, hogy végre legyen már. Ennél még az egyedüllét is jobb.

Én is olyasmi vagyok mint te, de nyitott szemmel járok és várom, hogy egyszer összeakadjak egy a megyében élő, szép, mégis kedves, értelmes, normális lánnyal. :)

2012. ápr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem elhiheted,hogy nagyon sok hozzám hasonló lány van,és én biztosan tudom,hogy soha ilyen barátnőd nem lesz.Miért is?Nem azért,mert nem választanál "ilyen" lányt párnak,hanem azért,mert "ilyen" nőt Te soha az életben nem fogsz megkapni.Ha a jellemed 180 fokos fordulatot venne,akkor látnék rá némi esélyt,de így semmit..."


Na pont erről beszéltem :D Az ilyen lányokra épp az jellemző, hogy minden kis szaron kiakadnak, és elkezdenek hisztizni.

2012. ápr. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
szerintem nem jó helyen keresgélsz. nekem is vannak gondjaim a fiúkkal(pedig se csúnya se kövér nem vagyok), de inkább egyedül leszek, minthogy összejöjjek olyannal, aki iránt semmit nem érzek.
2012. ápr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem, nem csúnya lányok is vannak rendesek. Pl én.
2012. ápr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

ma 07:08


Te totál félreértettél, nem kell nekem barbi baba, csak ne legyen túlsúlyos, de az ilyen műnőkért nem rajongok, egy átlagos lánynak jobban örülnék.

2012. ápr. 6. 07:39
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

Az egész világ el van fuserálva. Ne várj kedves, romantikus hercenőt a nyaló világon felnőtt fiatalok köréből. A túlsúlyosak mindig is kedvesebbek voltak a csinos lányoknál. A csinosak tudják, hogy 1000 állnak értük sorba.


Szóval vagy alkalmazkodol vagy kövérebb nőd lesz. Ez van. Mindig is az erősebb kutyák dugtak.

2012. ápr. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!