Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogyan adjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan adjátok tudtára egy lánynak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Mármit...hogyan éreztetitek vele anélkül, hogy elmondanátok?
2012. ápr. 6. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
az én expasim mindig nagyon kedves volt velem. csap pár hétig voltunk együtt és nem mondta ki az sz-betűs szót, de mindig éreztette velem. meg volt hogy átvitt értelemben írta le az érzéseit.
2012. ápr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyelmes vagyok vele,meg kedves próbálok lenni, boldognak akarom látni,próbálom megnevettetni.

Szeretnék neki valamiben segíteni, fontos h legyen rá lehetőségem,h tettekkel bizonyíthassak neki. Mert ugyan nagy dumás vagyok,de ha valakit tényleg szívből szeretek,annak nem tudom kimondani amit érzek iránta.

2012. ápr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lekapom
2012. ápr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kedves első pár hét alatt egyszer sem mondta azt az sz betűs szót?hát ezt el sem hiszem hogy fordulhatott elő ilyen:D
2012. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves vagyok vele sokad besz el hivom valahova es utanna a szemebe mondom a tutit hogy kedvelem! 23 F
2012. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Elé köpök az utcán üvöltök egy nagyot és adok neki egy kakaós csigát.


Mindig bejön.

2012. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ez általában lerí egy emberről, főleg ha jóban vagytok, és már régen ismeritek egymást. De ha nem így van, akkor nézz a szemébe, mosolyogj rá, beszélgess vele. Nevessetek, viccelődjetek! Észre fogja venni! Ha pedig mégsem, akkor egyszerűen mondd el neki. Nem olyan nehéz...
2012. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!