Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljon a barátnőm (többi lent)?

Figyelt kérdés
Na az én barátnőm nem éppen a legszebb és nagyon megtetszett neki 1 helyes fiú. Egyszer ráírt facebookon azóta jóban vannak.Kb 1 hete elmondta a barátnőm hogy nem volt még barátja egyáltalán és azóta a fiú nem jön oda hozzánk szünetekben alig akar köszönni és igazából mintha nem is léteznénk. Miért csinálja ezt?
2012. ápr. 6. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet szégyel, olyan lánnyal járni akinek még nem volt barátja. Talán nem kéne ezt erőltetnetek. Amúgy hány évesek vagytok?
2012. ápr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én 13 a barátnőm is és a fiú meg 14
2012. ápr. 6. 10:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert csúnya a barátnőd. Az olyanoknak meg gáz köszönni meg hozzászólni tizenévesen. Attól még hogy neten elbeszélgethet vele, mert senki sem látja hogy kivel beszélget.
2012. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. A lányok mindig könnyebben találnak partnert, főleg ha szép vagy, és csinosan öltözködsz. Ha meg nem akkor úgysem illetetek volna össze.
2012. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat amúgy suliban is együtt voltak szünetekben, együtt mentek kajálni, közös szakkörökön egymás mellet ültek
2012. ápr. 6. 11:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos egy tapasztalt lányt szeretne magának..bár nem tudom, mit várhat 14 évesen egy 13 éves kislánytól..ráértek még erre!
2012. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gáz h abból h mondta neki h nem volt még barátja, meggyanította h tetszik neki. Ő meg nem akar vele járni. Ezért inkább elkerüli
2012. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kicsit off: ömm, a barátnőd ne aggódjon a külseje miatt, hisz még csak 13. Ismerek olyan nagyon vonzó lányt, akiről ha nekem akkor mondják, hogy 18-19 évesen hogy ilyen jól fog kinézni, csak röhögtem volna.


20f

2012. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!