Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsókolhatok valakit úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolhatok valakit úgy, hogy az illető azt hiszi, hogy semmit nem érzek iránta utálaton kívül?

Figyelt kérdés
És mennyire gáz az, ha ez életem első csókja?
2012. ápr. 6. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
túl sok filmet nézel...
2012. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak egy vita után, miközben szakad az eső.
2012. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az illető AZT HISZI, hogy utálod, de minimum semmit sem jelent neked?

Tehát mindezt nem te érzed, hanem ő?

És voltaképpen te az ellenkezőjét érzed? Szerelmes vagy?

Szívesen fogod megcsókolni?

Gáz, nem csak hogy az elsőnél, hanem általában: csókolózni olyan két ember szokott, akik oda-vissza tisztában vannak egymás érzéseivel.

Vagy én vagyok maradi?

2012. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
52%
megcsokolhadd.megleponne az tuti . én már probáltam XD nagy volt .. nézett mint borju..nebaj ha az elso ,egyszer ugyis túl kell rajta lépni .
2012. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó csaj, meg minden...Amúgy én meg elég kigyúrt vagyok, szerintem élvezni fogja.
2012. ápr. 6. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Hajaj valami ilyesmi körvonalazódik az én fejembe is egy ideje. Van egy lány aki alapból utál engem (?) valami végett és én is csak szivatom meg bunkóskodok vele elég sokat közben odáig vagyok érte a francba :ddd

Amúgy én is tetszem neki ez tuti de állítása szerint nem "kellenék" neki ami azért van mert nagyon rühell... Én is őt mondjuk. De annyira szép és olyan izgi ez így ,hogy utáljuk egymást :d

Bár az ő szemében én vagyok a domináns, a gonosz , aki őt megalázza és elnyomja :D És ez így nagyon rendben is van. Nemtudja viszont ,hogy nála van a hatalom mert megőrülök érte :D

És egyszer mindenképpen le akarom kapni valami marakodós helyzetben , annyira kíváncsi vagyok mi sülne ki belőle :D

Olyan jól esik így 18 évesen ez a kis gyerekes civakodás :D :D

2012. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kigyúrt vagy? hát igen nagyon össze függ.... Amúgy én is az vagyok de nem hiszem hogy ezért fogja élvezni :D
2012. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!